Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pomaga na luszczycowe pazury
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sie 2007 - 06:51:26

WITAM,OSTATNI DOSC AGRESYWNIE PANI L ZAATAKOWALA MONJE PAZNOKCIE -ZOLTE KROPELKI NA PLYTCE,ODWARSTWIENIA.OGOLNIE NIC CIEKAWEGO I ZASTOSOWALAM ODZYWKE BEZBARWNA ,BAZA POD LAKIER,O NAZWIE DIADEM -ZAWIERA WITAMINYA,B5,E iC ORAZ OLEKEK ARGONOWY.KUPILAM Ją W ZWYKLYM SKLEPIE KOSMETYCZNYM.STOSUJE TEZ APTECZNY POLFUNGICI ICN POLFA RZESZOW DO PEDZELKOWANIA ZAGRZYBIONYCH PAZNOKCI.NIE WIEM ,MOZE DZIALA NA ZASADZIE NOWOSCI,ALE UBYTKI W PLYTCE PAZNOKCIA PO TYGODNIU STOSOWANIA WYPELNILY SIE TWARDA WARSTWA,A MIALAM DZIURKI TUZ PRZY KONCACH I PO PODWAżENIU BOLAłO.WARTO SPROBOWAC.NO CENA APTECZNIAKA NIEZBYT-17 ZłOTYCH ZA 10 ML,ALE JA WCIERAM KROPELKE I DZIAłA.MAM NADZIEJE,ZE NA DłUGO , BO JESTEM NAUCZYCIELEM I TOCZASAMI PRZESZKADZA A NIE LUBIE LAKIERóW KRYJąCYCH.NA TOSOBIE PONARZEKALAM NAD RANEM.POZDRAWIAM IDACYCH DO SZKOLY I ICH RODZICóW.HEY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomaga na luszczycowe pazury
Wysłane przez: Agnieszka (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 31 sie 2007 - 23:38:33

A czy muszisz pisać DRUKOWANYMI literami.Nie potrafisz inaczej?Oczy Cię nie bolą jak to czytasz???Usprawiedliwia Cię to,że piszesz nad ranemsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomaga na luszczycowe pazury
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 wrz 2007 - 17:45:29

Hey,to objaw choroby pospamowej.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.