Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
maść Magniskin
Wysłane przez: bertek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2018 - 19:49:43

Słyszał ktoś albo stosował tą maść?? http://pl-skin.yourpsoriasis.eu/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść Magniskin
Wysłane przez: OKO (---.play-internet.pl)
Data: 05 gru 2018 - 08:00:50

bertek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Słyszał ktoś albo stosował tą maść??
> http://pl-skin.yourpsoriasis.eu/
Zastanów się, twórca tego cuda
Prof. Ernest Falkowski - rzekomy kandydat do nagrody Nobla,naukowiec, specjalista, i nie ma absolutnie żadnej informacji w wyszukiwarce o tym gościu. Zero dorobku naukowego i śladu o jego życiu osobistym, społecznym. Nic absolutnie nic. Rzecz się dzieje W XXI wieku.
Jaja jak berety confused smiley grinning smiley sad smiley smiling smiley
Jest to piękny przykład kolejnego łuszczycożercy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść Magniskin
Wysłane przez: Anna (---.ptim.net.pl)
Data: 23 gru 2018 - 09:58:12

pierwsze co zrobiłam, to sprawdziłam czy taki profesor istnieje - niestety nie;fajne określenie łuszczycozerca, żerujący na naiwności smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść Magniskin
Wysłane przez: MiM (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 gru 2018 - 16:23:34

Co piszą inni(Słowacja): Kolejna oszukańcza i niebezpieczna strona internetowa oraz magiczny produkt Magniskin, który uwolni cię od chorób skóry, łuszczycy i wszystkiego. Tutaj właśnie proklamowane są strony phishingowe portalu medycznego jako jedyne sprawdzone informacje. Zespół wprowadza ich w błąd, jeśli twierdzą, że zawierają zweryfikowane informacje. Oczywiście strona "sk-skin (dot) dryskinnews.eu" nie zawiera żadnych potwierdzonych informacji, portal medyczny nie jest portalem medycznym, a wszelkie informacje na temat tych niebezpiecznych witryn są podrobione. Twierdzenie, że substancja została wynaleziona przez słowackiego profesora, jest kolejnym kłamstwem, ponieważ sam produkt jest sprzedawany w różnych krajach w całej Europie, nazwisko autora jest zawsze inne, nazwy tych samych twarzy co klienci, a także inni.
MAGNISKIN OZNACZA PROFESOR SŁOWACJI
Strony są niewiarygodnie niedrogie. Wnikanie w treści promujące Magniskin na tych paskudnych stronach nie wystarczy, aby się obudzić. Podobno już 14 000 użytkowników wyeliminowało już zmiany skórne. Profesor Ernest Hurtiš ma być specjalistą w dziedzinie biologii molekularnej. Pan Ján Martinský jest również zadowolonym klientem. Szkoda tylko, że klient nie jest naprawdę zadowolony, ponieważ nie istnieje. Zdjęcie przedstawia model z USA.

Tu znowu nieprzyjemne elementy atakujące psychologię godnych zaufania ludzi:

fikcyjne fakty
wymyślony ekspert
Słowacki portal zdrowia NIE istnieje! - używają tylko argumentów i fałszywego obrazu, aby oszukać klientów
presja psychologiczna na zakończenie akcji i odliczanie,
sprzedaż narusza prawo Republiki Słowackiej: sprzedawca nie jest zidentyfikowany, nie wiemy kim on jest, czego chce, jakie są warunki, warunki roszczenia, faktyczny kontakt ze sprzedającym, z kim się skontaktować, jeśli dorosniemy
strona jest fałszywa, absolutnie wszystko, nawet prognoza pogody, pokazująca przy -3 ° stałe 20 °.
Zalecenie: W żaden sposób nie zalecamy korzystania z usług i produktów fałszywej witryny internetowej, która została wypowiedziana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść Magniskin
Wysłane przez: Sebastian Łata (---.43.243.137.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 09 cze 2019 - 22:13:03

Preparat Magniskin to kolejne oszustwo ostrzegam przed kupnem ja niestety dałam się nabrać a od wielu lat choruje na łuszczyce ale tacy ludzie nie mają granic by naciągnąć chorych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść Magniskin
Wysłane przez: wro (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 sie 2019 - 23:06:21

Witam
Też się zmagam z łuszczyca.
Na dzień dzisiejszy udało mi się zaleczyć zmiany (łokcie, kolana, uszy, plecy).
Próbowałem różnych maści, krioterapi, sterydow, ale wresccie udalo mi się trafić na środek który mi pomógł maść kartlin. Naprawde polecam, sam kupowałem z olx, gdzie akurat wtedy znalazlem najtaniej (dostałem oryginalne z rosyjskiej apteki). Leczenie trwlo ok 2 miesięcy. Smarowalem na noc (wieczorem) i poczatkowo również rano. Zmiamy najpierw sie wylagodzily, pozniej zeszly i zostawsle czerwona skóra (ważne żeby wtedy nie przerywac) i w końcu ustpily (od pol roku bez zmian, wreszcie chodze w koszulkach i spodenkach). Wieczorem zapobiegawczo/pielęgnacyjnie smaruje skórę kremem z konopi (tez zamowiony z internetu) Mi pomoglo wiec polecam. Czytalem że wypuscili teraz nowszą wersje tej maści - kartalin A, ale nie potrafię jej ocenic bo nie testowalem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść Magniskin
Wysłane przez: polo (---.play-internet.pl)
Data: 05 sie 2019 - 22:11:04

99% na OlX to podróby. Ten Kartalin dobry na profilaktykę bo dobrze natłuszcza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść Magniskin
Wysłane przez: Wafel (---.146.25.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 07 sie 2019 - 22:25:31

Przecież to podpucha. Gościu tym handluje, więc podszywa się pod wyleczonego. takie numery są tutaj sadzone od dobrych kilkunastu lat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść Magniskin
Wysłane przez: Janek (---.static.gprs.plus.pl)
Data: 20 pa� 2019 - 05:09:26

tu też o tym piszą http://blog.drukarnia.org.pl/magniskin-przeciwko-luszczycy-prof-ernest-falkowski-opinie/

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.