maść Magniskin
Wysłane przez: bertek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2018 - 19:49:43

Słyszał ktoś albo stosował tą maść?? http://pl-skin.yourpsoriasis.eu/

Re: maść Magniskin
Wysłane przez: OKO (---.play-internet.pl)
Data: 05 gru 2018 - 08:00:50

bertek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Słyszał ktoś albo stosował tą maść??
> http://pl-skin.yourpsoriasis.eu/
Zastanów się, twórca tego cuda
Prof. Ernest Falkowski - rzekomy kandydat do nagrody Nobla,naukowiec, specjalista, i nie ma absolutnie żadnej informacji w wyszukiwarce o tym gościu. Zero dorobku naukowego i śladu o jego życiu osobistym, społecznym. Nic absolutnie nic. Rzecz się dzieje W XXI wieku.
Jaja jak berety confused smiley grinning smiley sad smiley smiling smiley
Jest to piękny przykład kolejnego łuszczycożercy.

Re: maść Magniskin
Wysłane przez: Anna (---.ptim.net.pl)
Data: 23 gru 2018 - 09:58:12

pierwsze co zrobiłam, to sprawdziłam czy taki profesor istnieje - niestety nie;fajne określenie łuszczycozerca, żerujący na naiwności smiling smiley

Re: maść Magniskin
Wysłane przez: MiM (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 gru 2018 - 16:23:34

Co piszą inni(Słowacja): Kolejna oszukańcza i niebezpieczna strona internetowa oraz magiczny produkt Magniskin, który uwolni cię od chorób skóry, łuszczycy i wszystkiego. Tutaj właśnie proklamowane są strony phishingowe portalu medycznego jako jedyne sprawdzone informacje. Zespół wprowadza ich w błąd, jeśli twierdzą, że zawierają zweryfikowane informacje. Oczywiście strona "sk-skin (dot) dryskinnews.eu" nie zawiera żadnych potwierdzonych informacji, portal medyczny nie jest portalem medycznym, a wszelkie informacje na temat tych niebezpiecznych witryn są podrobione. Twierdzenie, że substancja została wynaleziona przez słowackiego profesora, jest kolejnym kłamstwem, ponieważ sam produkt jest sprzedawany w różnych krajach w całej Europie, nazwisko autora jest zawsze inne, nazwy tych samych twarzy co klienci, a także inni.
MAGNISKIN OZNACZA PROFESOR SŁOWACJI
Strony są niewiarygodnie niedrogie. Wnikanie w treści promujące Magniskin na tych paskudnych stronach nie wystarczy, aby się obudzić. Podobno już 14 000 użytkowników wyeliminowało już zmiany skórne. Profesor Ernest Hurtiš ma być specjalistą w dziedzinie biologii molekularnej. Pan Ján Martinský jest również zadowolonym klientem. Szkoda tylko, że klient nie jest naprawdę zadowolony, ponieważ nie istnieje. Zdjęcie przedstawia model z USA.

Tu znowu nieprzyjemne elementy atakujące psychologię godnych zaufania ludzi:

fikcyjne fakty
wymyślony ekspert
Słowacki portal zdrowia NIE istnieje! - używają tylko argumentów i fałszywego obrazu, aby oszukać klientów
presja psychologiczna na zakończenie akcji i odliczanie,
sprzedaż narusza prawo Republiki Słowackiej: sprzedawca nie jest zidentyfikowany, nie wiemy kim on jest, czego chce, jakie są warunki, warunki roszczenia, faktyczny kontakt ze sprzedającym, z kim się skontaktować, jeśli dorosniemy
strona jest fałszywa, absolutnie wszystko, nawet prognoza pogody, pokazująca przy -3 ° stałe 20 °.
Zalecenie: W żaden sposób nie zalecamy korzystania z usług i produktów fałszywej witryny internetowej, która została wypowiedziana.