Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Żyjesz? Tak ale co to za życie....Witamina D3
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 12 sty 2019 - 18:35:41

Jestem na forum pod tym nickiem od 10 lat. Jest pełno moich tematów zaczynając od tego skąd brać kasę na drogie leki (nie mogłam znależć pracy teraz sortuję śmieci smiling smileypo ten który pyta co to za życie z tą k....Choruje od 20 lat stosowałam już wszystko obecnie tylko sterydy mi pomagają. Dwa miesiące temu moja siostra dowiedziała się że też na to choruje, wielka Pani kierowniczka nie mogła się z tym pogodzić. Obejrzała jeden z filmików Czerniaka przez 3 tygodnie jadła spore dawki witaminy D3 i jest czysta. Obejrzałam twierdzi że przy końskich dawkach można w miesiąc się wyleczyć. Zaczęłam od 8000 na dobę a obecnie w drugim tygodniu testu przyjmuję 24000 jednostek na dobę. Pomiędzy plamkami pojawia mi się zdrowa skóra o dalszych rezultatach będe was informować. Tak z ciekawości stosował ktoś?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Żyjesz? Tak ale co to za życie....Witamina D3
Wysłane przez: wojtek (---.dynamic.mm.pl)
Data: 14 sty 2019 - 15:38:29

Witamina D pomaga tylko różnie bywa z jej przyswajalnością. W lato organizm nie jest w stanie sam jej dostarczyć w odpowiedniej ilości, zawsze gdy wychodzi słońce ja jestem praktycznie czysty. Ostatnio nabyłem na allegro lampę PL-S 9W/01 UVB 311nm jest dostępna za około 200 zł, łuszczycę mam na skórze głowy i naprawde pomaga. to wszystko związane jest z produkcją wit. D. z końską dawką nie probowałem ale może tez spróbuję choć łykam multiwitaminę 1x dzienniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Żyjesz? Tak ale co to za życie....Witamina D3
Wysłane przez: XXX (---.146.225.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 23 sty 2019 - 20:47:46

Próbowałem dawkami 4000 jednostek i niestety,już przy takich dawkach pojawiło mi się pieczenie skóry twarzy oraz kłopoty ze snem,kiedy odstawiłem efekty uboczne minęły,nie wiem co by się działo przy tak gigantycznych ilościach jakie ty przyjmujesz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Żyjesz? Tak ale co to za życie....Witamina D3
Wysłane przez: 30tys jednostek (---.ip-point.pl)
Data: 09 lut 2019 - 23:24:59

Co za głupoty piszesz xxx!
Co ma wit d3 do pieczenia skory?
Ja przez jakiś czas przyjmowałem po 30000j i nie zauważyłem żadnych niepożądanych objawów. Nie pamiętam ile czasu to jadłem, cel był taki żeby osiągnąć poziom witaminy d3 we krwi- ok 100.
Czułem się wtedy świetnie, samopoczucie bardzo dobre, łuszczyca byka pod kontrola ale to było lato.
Ja uważanie wit d3 pomaga, ale czy na tyle żeby być czystym to nie wiem.
Mi najbardziej pomaga słońce i uvb.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Żyjesz? Tak ale co to za życie....Witamina D3
Wysłane przez: XXX (---.146.176.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 lut 2019 - 13:13:12

Co mnie obchodzi że tobie nic się nie działo,napisałem wyraźnie że u mnie takie były efekty uboczne stosowania tej vit.Kiedy ją odstawiłem wszystko wrócilo do normy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Żyjesz? Tak ale co to za życie....Witamina D3
Wysłane przez: deep (---.internetia.net.pl)
Data: 28 lut 2019 - 15:48:10

Chciałbym spróbować tej metody. Myślę, że jak nie pomoże to i nie zaszkodzi. Warto spróbować.
Moje pytanie zatem o nazwę preparatów wit. D3 jakie należy stosować. Czy są na przykład dostępne kroplówki z wit. D3.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Żyjesz? Tak ale co to za życie....Witamina D3
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 07 mar 2019 - 21:00:49

Nic z tego mnie już nic nie pomoże. Dodatkowo trzeba zakwasić żołądek ja nie mogę bo mam wrzody i przejsc na dietę ketogenna również nie mogę z względu na słabą wątrobe. Tylko w łeb sobie pierd......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Żyjesz? Tak ale co to za życie....Witamina D3
Wysłane przez: PSYCHLOG (---.centertel.pl)
Data: 10 mar 2019 - 23:18:07

NAKATOMI - załamka!
(zespół Aspergera, ADHD, depresja..)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.