Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Tomek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15 lut 2019 - 04:44:41

Sterydy powoduja wysypy i luszczyce krostkowa,odstawcie to i idzcie na solarium dodatkowo wit d3 brana w duzych dawkach i b uwaga na alkohol, mozna ale tak zeby kaca nie bylo dwa piwa lub 3 te lzejsze Pozdrawiam winking smiley od poltora miesiaca bez lekarza .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Thomason89 (---)
Data: 15 lut 2019 - 20:49:03

Jakie dawki wit d3 stosujesz i napisz po ile min jestes na solarce oraz ile dni w tygodniu?
Jeszcze miesiac i mysle ze slonko do nas zawita.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: on39 (---.nette.pl)
Data: 16 lut 2019 - 20:09:24

Zgadzam się Tobą w 100% brałem leki biologiczne (lata ok. 2015)i dzisiaj od wielu lat stosuje wit d3 i jest prwie tak samo jak po lekac biologicznych (Taltz - któru od niedawna jest dostępny), nie mam nawrotów a jak mam to są bardzo małe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Tomasz (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 lut 2019 - 04:15:00

Ktos tutaj o tym pisal ,sprawdzilem i dziala ,szkoda ze lekarze cisna sterydy ktore tylko powoduja rosiew i uspienie choroby na dwa tygodnie , lub siedzenie w cygnolinie milion lat ,kiedy rozwiazanie jest inne. Zero uzywek i sie opalic jak cos sie dzieje i witamina d3 ,mysle tez o tej lampie z allegro za 300 zl biore dwie tabletki duzej dawki d3 podczas opalania winking smiley zycie bez lekarza i 200 zloty zaoszczedzone . Nie mowiac o stratach psychicznych i nerwowych , teraz wracam do normalnego zycia a nie od inprezy do sterydow ,jak ktos potrzebuje jakis rad czy cos moge dac kontakt priv 8 lat meczarni za mna winking smiley ja wawa 28 lat komunikatywny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Tom (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 lut 2019 - 04:19:05

Solarium jak popije i mnie lekko sypie wysypy sa inne jak sa bez lekow , najpierw trzeba zatrzymac bledne kolo albo cygnolina albo slonce albo solar i potem jak sie popije i posypie to lzej i np w pon 6 min w srode 8 w ptk 10 i czyms dobrym sie smarowac sudocream albo olejki wszelkie trzymac sie nie picia ,picie - wysyp po dwoch dniach .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Thomason89 (---)
Data: 17 lut 2019 - 10:03:23

Ta solarka musze sobie zapodac zeby wyczyscic do zera zmiany.
Mnie wysypalo chyba po tym jak bralem 3tyg kreatyne bo chcialem sprubowac jak na mnie podziala.
12 lat mialem pierwszy wysyp i pocztatek przygody.
Jakies zmiany mialem na lokciach piszczelach ale tylko w zimie.
Latem slonce dziala u mnie jak lekarstwo.
Obecnie pije olej lniany 3lyzki dziennie i 3 lychy ostropestu mielonego do tego czystek parze.
Z solarium korzystalem pare tyg po wysypie, mydlo siarkowe, blue cap i mediderm.
Od listopada jak mnie wysypalo mam jakies zmiany ale biale lub rozowe.
Zauwazylem ze jak mam nocki i sie spoce to plamki sie robia bardziej czerwone tez tak macie?
Organizm wtedy cierpi niestety.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.