Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Tomek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15 lut 2019 - 04:44:41

Sterydy powoduja wysypy i luszczyce krostkowa,odstawcie to i idzcie na solarium dodatkowo wit d3 brana w duzych dawkach i b uwaga na alkohol, mozna ale tak zeby kaca nie bylo dwa piwa lub 3 te lzejsze Pozdrawiam winking smiley od poltora miesiaca bez lekarza .

Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Thomason89 (---)
Data: 15 lut 2019 - 20:49:03

Jakie dawki wit d3 stosujesz i napisz po ile min jestes na solarce oraz ile dni w tygodniu?
Jeszcze miesiac i mysle ze slonko do nas zawita.

Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: on39 (---.nette.pl)
Data: 16 lut 2019 - 20:09:24

Zgadzam się Tobą w 100% brałem leki biologiczne (lata ok. 2015)i dzisiaj od wielu lat stosuje wit d3 i jest prwie tak samo jak po lekac biologicznych (Taltz - któru od niedawna jest dostępny), nie mam nawrotów a jak mam to są bardzo małe.

Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Tomasz (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 lut 2019 - 04:15:00

Ktos tutaj o tym pisal ,sprawdzilem i dziala ,szkoda ze lekarze cisna sterydy ktore tylko powoduja rosiew i uspienie choroby na dwa tygodnie , lub siedzenie w cygnolinie milion lat ,kiedy rozwiazanie jest inne. Zero uzywek i sie opalic jak cos sie dzieje i witamina d3 ,mysle tez o tej lampie z allegro za 300 zl biore dwie tabletki duzej dawki d3 podczas opalania winking smiley zycie bez lekarza i 200 zloty zaoszczedzone . Nie mowiac o stratach psychicznych i nerwowych , teraz wracam do normalnego zycia a nie od inprezy do sterydow ,jak ktos potrzebuje jakis rad czy cos moge dac kontakt priv 8 lat meczarni za mna winking smiley ja wawa 28 lat komunikatywny

Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Tom (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 lut 2019 - 04:19:05

Solarium jak popije i mnie lekko sypie wysypy sa inne jak sa bez lekow , najpierw trzeba zatrzymac bledne kolo albo cygnolina albo slonce albo solar i potem jak sie popije i posypie to lzej i np w pon 6 min w srode 8 w ptk 10 i czyms dobrym sie smarowac sudocream albo olejki wszelkie trzymac sie nie picia ,picie - wysyp po dwoch dniach .

Re: Sterydy wysypuja po dwoch tygodniach na cale cialo
Wysłane przez: Thomason89 (---)
Data: 17 lut 2019 - 10:03:23

Ta solarka musze sobie zapodac zeby wyczyscic do zera zmiany.
Mnie wysypalo chyba po tym jak bralem 3tyg kreatyne bo chcialem sprubowac jak na mnie podziala.
12 lat mialem pierwszy wysyp i pocztatek przygody.
Jakies zmiany mialem na lokciach piszczelach ale tylko w zimie.
Latem slonce dziala u mnie jak lekarstwo.
Obecnie pije olej lniany 3lyzki dziennie i 3 lychy ostropestu mielonego do tego czystek parze.
Z solarium korzystalem pare tyg po wysypie, mydlo siarkowe, blue cap i mediderm.
Od listopada jak mnie wysypalo mam jakies zmiany ale biale lub rozowe.
Zauwazylem ze jak mam nocki i sie spoce to plamki sie robia bardziej czerwone tez tak macie?
Organizm wtedy cierpi niestety.