Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zmiany w diecie a luszczyca
Wysłane przez: Szymon (---)
Data: 21 cze 2019 - 17:51:53

Witam pisze z zapytaniem czy ktoś z was probowal zmienić nawyki żywieniowe aby pozbyć sie lub zminimalizowac luszczyce. Sam aktualnie próbuje czegoś takiego. Mianowicie od paru dni nie jem produktów zbożowych( żadnego pieczywa) słodyczy, FAST foodow, produktów pochodzenia mlecznego oraz zrezygnowałem z picia kawy. Oczywiscie palenie i alkohol rownież odpada, ale z tymi rzeczami wgl nie mam styczności. Jakie sa wasze doświadczenia związane z dieta i czy miały jakiś wpływ na łuszczycę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zmiany w diecie a luszczyca
Wysłane przez: majka (---.dynamic.mm.pl)
Data: 21 cze 2019 - 22:03:27

Tak, dieta ma duże znaczenie.Do tego co napisałeś warto też wykluczyć mięso, szczególnie czerwone. Pij dużo wody. Po 30 dniach zobaczysz różnice- tyle organizmowi zajmuje oczyszczenie się z tego syfu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zmiany w diecie a luszczyca
Wysłane przez: szymon (---)
Data: 23 cze 2019 - 15:52:50

Nie mam zadnych informacji z wiarygodnych zrodel jakoby mieso mialo negatywny wplyw na luszczyce, ktora jest jakby na to nie patrzec jedynie symptomem czegos co sie dzieje wewnatrz organizmu. po miesiacu dam znac jakie skutki moje zmiany w diecie przyniosly.
Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zmiany w diecie a luszczyca
Wysłane przez: majka (---.dynamic.mm.pl)
Data: 23 cze 2019 - 16:10:15

Powodzenia, daj znać jak efekty smiling smiley Co do mięsa to jest to kwestia uwalniania histaminy, o tym jest trochę w opracowaniach naukowych. Poza tym ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że to naprawdę ma znaczenie, chociaż oczywiście każdy organizm jest inny. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytujAkcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.