Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: bobi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2008 - 19:06:06

proszę napiszcie jaka dieta pomaga,nie mogę obyć się bez kawy , jabłek i czekolady

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 07 sty 2008 - 21:51:41

Dieta optymalna inaczej Dieta Kwaśniewskiego. Wyleczyłem się dzięki niej w 100% Tobie również ją polecam, choć pan Kwaśniewski nie zaleca na tej diecie spożywanie jabłek ja je jadłem i jem nadal, kawę można pić normalnie bez problemów żadnych, czekoladę również, ale w małych ilościach góra 3 kosteczki dziennie jeśli zrezygnujesz z innych słodkich rzeczy.

Mam nadzieję, że zdecydujesz się być zdrowym!! Po więcej informacji na temat diety wpisz w google: dieta optymalna/dieta Kwasniewskiego. Lub napisz do mnie na GG: 2939702

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 08 sty 2008 - 00:39:47

czy ktos juz czytal ksiarzke OD-MARIA TREBEN-POD TYTULEM=APTEKA-PANA BOGA!!!! A WARTO!!!IDZCIE do ksiegarni lub sklepu zielarskiego i przeczytaj co pisza o LUSZCZYCY!!!CALA PRAWDE!!!-KUP SOBIE TE ZIOLKA KTORE SA TAM OPISANE A NAPEWNO SIE POLEPSZY STAN SKORY!!! I DIETA TEZ JEST TAM OPISANA -JAK I CO TRZEBA JESC! I CO NIE WOLNO!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 08 sty 2008 - 15:57:09

Aha i co trzeba jesc? a czego nie wolno?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 08 sty 2008 - 20:33:18

Dopuszczane sa potrawy mleczne,mleko i jego przetwory,salatki,ktore powinne byc przyprawione kwasna smietana,kekkie mieso np.cielecina,mieso z kurczaka,wolowina gotowana,dziczyzna,swieze lub mrozone ryby,lekko strawne warzywa i codziennie zamiast swiezych owocow -duzo kompotu z jablek!!!NIE WOLNO NAM MIESC!!! trzeba unikac wedlin(z wyjatkiem wedlin dietetycznych),wedzonego miesa,wieprzowiny i zup na nich gotowanych.Wszystkie rodzaje kwasow jak ocet,moszcz,wino,cytryny,pomarancze,grejpfruty jak rowniez jagody i ich soki,takze czarne porzeczki-sa w tym przypadku niedopuszczalne.Surowe jablka,kawa ziarnista,czekolada,kakao i miod pszczeli tworza w rezultacie kwasy,ktore nie znosi luszczyca!!!Nalezy unikac ponadto wszystkich rodzajow ryb w POSZKACH,wedzonych ryb,konserw miesnych,warzyw straczkowych takich jak fasola,groch i soczewica oraz wszystkich gatunkow ALKOHOLI!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 08 sty 2008 - 20:55:36

BOBI!!!KUP SOBIE JESZCZE ZIOLA I PIJ JE DZIENNIE!!!!10g-kory debu,30g-kory wierzby,40g-wiazowki blotnej,20g-dymnicy,20g-owocni orzecha wloskiego,30g-glistnika,50g-pokrzywy,30g-nagietka,20g-krwawnik.WSZYSTKIE ZIOLA DOBRZE WYMIESZAC,na szklanke wziac jedna kopiasta lyzeczke do herbaty ziol,zalac wrzatkiem i pozostawic na trzy minuty do naciagniecia.Nalezy pic dziennie lykami poltora do dwoch litrow tej herbatki.WIARA CZYNI CODA!!!WIERZ W TO!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: mlynek (80.51.194.---)
Data: 08 sty 2008 - 22:13:55

najlepiej odpusc sobie stary, i miej to w dupie. Jedz co chcesz i kiedy chcesz, nic to nie zmieni lub nie jedz nic i łódż sie ze bedzie lepiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 09 sty 2008 - 16:59:02

Wiesz Monika. Dziwna ta dieta jakaś, polecam ci przejść na dietę optymalną, żadnych ziół i innych dupereli, a przy tym jest to idealny wzorzec żywienia, który leczy nie tylko łuszczycę, ale takie choroby jak stwardnienie rozsiane, miażdżyca, cukrzyca itd. itd. długo by wymieniać...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: dorianne (---.uk.deuba.com)
Data: 09 sty 2008 - 17:06:20

monika Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dopuszczane sa potrawy mleczne,mleko i jego
> przetwory,salatki,ktore powinne byc przyprawione
> kwasna smietana,kekkie mieso np.cielecina,mieso z
> kurczaka,wolowina gotowana,dziczyzna,swieze lub
> mrozone ryby,lekko strawne warzywa i codziennie
> zamiast swiezych owocow -duzo kompotu z
> jablek!!!NIE WOLNO NAM MIESC!!! trzeba unikac
> wedlin(z wyjatkiem wedlin dietetycznych),wedzonego
> miesa,wieprzowiny i zup na nich
> gotowanych.Wszystkie rodzaje kwasow jak
> ocet,moszcz,wino,cytryny,pomarancze,grejpfruty jak
> rowniez jagody i ich soki,takze czarne
> porzeczki-sa w tym przypadku
> niedopuszczalne.Surowe jablka,kawa
> ziarnista,czekolada,kakao i miod pszczeli tworza w
> rezultacie kwasy,ktore nie znosi
> luszczyca!!!Nalezy unikac ponadto wszystkich
> rodzajow ryb w POSZKACH,wedzonych ryb,konserw
> miesnych,warzyw straczkowych takich jak
> fasola,groch i soczewica oraz wszystkich gatunkow
> ALKOHOLI!!!


odnosnie wedlin...lepiej ich wogole nie jesc tyle tam chemii ze nawet psa mi obsypalo czyms dziewnym...po odstawieniu resztek szyneczek i innych smakolykow zapalenie skory ustapilo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: anusia (---.informel.pl)
Data: 09 sty 2008 - 19:48:20

do moniki;zaczerpnelas ten tekst z ksiazki pt APTEKA PANA BOGA Marii Treben prawda?pije herbatke z tych ziol i trudno mi powiedziec czy pomagaja czy nie...zapomnialas dodac ze autorka nakazala ja pic minimum pol roku.pije ja od miesiaca i gdybym miala jeszcze czekac 5 miesiecy i nie ratowala sie exorexem to wygladalabym tragicznie..mysle ze mozna ja sobie odpuscic ale dieta jest jak najbardziej wskazana!czy ty tez pijesz te ziolka?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09 sty 2008 - 20:41:43

WITAM ANUSIA!Tak to tekst z tej ksiazki i pije te ziulka od paru tygodni i nie wiem czy tylko dzieki tym ziolom jest poprawa ale jest,oprucz tego tez sie wszystkim smaruje co sie da!!!OD NIE DAWNA MAM TO SWINSTWO BO OD 11.07!SAMA nie wiem co robi-zeby byc zdrowa!DLA TEGO JAK TO SIE MOWI= TONACY BRZYTWY SIE LAPIE!!! =

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 09 sty 2008 - 21:26:43

Do Dorianne: Jak się kupuję wędliny w biedronce/tesco 1zł za kilogram to wiesz...

Do Monika: Widzę, że jesteś ślepa na moje posty... cóż, rób sobie te twoje herbatki z ziółek, ja nie muszę się ani niczym smarować ani żadnych ziółek nie parzę smiling smiley jestem po prostu ZDROWY, wiesz czemu? bo zacząłem się zdrowo odżywiać, czyli dieta optymalna. Może ten post przeczytasz i dojdziesz do sensownego wniosku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: bruno (---.bulldogdsl.com)
Data: 09 sty 2008 - 21:54:33

chyba sie mylisz wszystkie wedliny naszpikowane sa chemia...stad taki ladny wyglad

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09 sty 2008 - 22:37:49

do-JAsmiling smiley-NIE BADZ TAKI SPIETY-JA-winking smileyNO spoko tobie pomogla ta dieta a innym NIE!-tak samo jest z ziolkami!!!JA WSZYSTKO PROBUJE I BEDE PROBOWALA WSZYSTKIEGO -zapewne jak wszyscy chorzy na te swinstwo!troche tolerancji!MOZE INTECJE MASZ DOBRE ALE NIE MUSISZ UBLIRZAC INNYM BO NIE KAZDEGO STAC NA TE LADNE WEDLINKI NAWET W BIEDRACE!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 10 sty 2008 - 12:39:49

Widzę, że pojęcie o tej diecie masz jak ja o balecie. Piszesz, że mi akurat pomogła dieta a innym nie, jakim innym do cholery? jedna osoba z forum wypowiedziała się, że jej dieta nie pomogła, bo w 100% skuteczna dieta nie jest rozumiem to nie każdemu pomaga. Jednak gdyby wszyscy z tego forum na nią przeszli, to to forum nie miało by żadnego sensu, chyba że powstawały by tu tylko wątki: "W ile miesięcy się wyleczyliście" A wędlin sam jem mało, najczęściej jem salceson, ponieważ przy łuszczycy jest on jak najbardziej wskazany ponieważ jest bardzo odżywczy dla skóry.

Na tym forum przebywam jeszcze tylko dlatego, że kilka zdesperowanych osób przez swoją chorobę, zagadało do mnie na GG i pytało się co dokładnie trzeba jeść.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: dorianne (---.uk.deuba.com)
Data: 10 sty 2008 - 12:48:27

"Na tym forum przebywam jeszcze tylko dlatego, że kilka zdesperowanych osób przez swoją chorobę, zagadało do mnie na GG i pytało się co dokładnie trzeba jeść"
hahahah twoja laskawosc wobec innych nie zna granic...
chyba frustracja wychodzi ci porami...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 10 sty 2008 - 13:25:13

Tak to już jest, jak się chce ludziom pomagać... zamiast wdzięczności, jeszcze na ciebie jadą. Oczywiście lekarz, który nie potrafił przez wiele lat ci pomóc to dla ciebie święty człowiek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 10 sty 2008 - 18:30:56

Zresztą jak to sam Pan Kwaśniewski mówi: trzeba mieć rozum, bo człowiek wypróbuje 1000 innych różnych diet, a na dietę optymalną i tak nie przejdzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jaka dieta pomaga?
Wysłane przez: lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sty 2008 - 20:18:38

Popieram wypowiedzi JA smiling smiley w 100%. Od dłuższego czasu namawiamy ludzi do tego aby sobie pomogli. Nie każemy im odprawiać jakichś szamańskich sztuczek czy jeść surowe żaby o północy na cmentarzu. Zwracamy tylko uwagę że można zmienić proporcje tłuszczów i węglowodanów i można się całkowicie wyleczyć.
Ale ludzie wcale nie chcą się wyleczyć tak jak my, z góry zakładają że są mądrzejsi a my głupsi. Zawijają się w folię , smarują sterydami przekonują , że z łuszczycą trzeba się zaprzyjaźnić i inne brednie- kto tu jest głupi??.Ale gdybym im napisał że chodzenie z kolbą kukurydzy w tyłku pomaga , to by chodzili.
Skoro tak to piszcie sobie dalej wątki o maściach, lekarzach, naświetlanich,klinikach.

JA PO KILKUMIESIĘCZNEJ DZIAŁALNOŚCI SPADAM Z FORUM!!

W tym roku jadę na wakacje do Grecji i jest to drugi rok gdzie po plaży będę chodził bez łuszczycy - dzięki diecie dr Kwaśniewskiego. Wy róbcie co chcecie.

Pozdrawiam cię JA -życzę ci wszystkiego dobrego,

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.