Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
sposób na usunięcie plam po cydnolinie na skórze?????
Wysłane przez: maciej (89.174.178.---)
Data: 13 sty 2008 - 19:09:31

szukam sposobu na usunięcie plam po cydnolinie na skórze, jesli ktoś zna jakies sposoby proszę o pomoc. Z góry Dziękuję!!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sposób na usunięcie plam po cydnolinie na skórze?????
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sty 2008 - 22:56:46

czesc smiling smiley tez kiedys uzywalam cygnoliny.. i sie strasznie poparzylam tongue sticking out smiley nie wiem jak Ty ale ja mam do tej pory lekko widoczne slady takie ciemniejsze plamki na nogach, na pewno natluszczaj te miejsca, ja tez smarowalam kremam alantan plus bez recepty to jest, hmm z czasem powinno zniknac ogolniewinking smiley przyspieszysz to jak sie bedziesz opalac teraz to tylko mozliwe w solarium chyba ze sobie zrobisz wakacje hehe grinning smiley innych sposobow nie znam winking smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sposób na usunięcie plam po cydnolinie na skórze?????
Wysłane przez: rysio5407 (---.tp.unicity.pl)
Data: 14 sty 2008 - 10:00:05

po plamach cygnoliny ja smaruje sie PUDRODREM [ zawiesina ] po dwoch dniach niema sladu opazen

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.