Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: Dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2005 - 15:00:44

chcialabym sie zapytac po co podajemy sobie te numery gg jak i tak nikt z nikim sie nie dzieli swomi problemami zreszta nie wiem moze nikt poprostu do mnie sie nie odzywa jakby co to sory zreszta ja na to wredne chorobsko nie choruje od miesiaca czy dwoch tylko juz dobrych pare lat smarowalam sie juz wszystkim wszystko jadlam co jest mozliwe i bez rezultaty pozdrawiam dorota

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: Dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2005 - 13:27:05

czesc czy ktos moze mi odpowiedziec i pomoc bede wdzieczna pozdrawiam was wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2005 - 14:00:55

pytanie, czy interesuje Cie tylko leczenie konwencjonalne czy też inne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: Anka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2005 - 14:09:49

o joma mnie wyprzedziławinking smiley ale fajnie, że ktoś reaguje tak szybkosmiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: ciacho_dunskie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2005 - 12:54:38

moj gg 3269749 napisz dorota.ja choruje od 7 maja br.jest gorzej i gorzej,.nowe skupiska na plecach zlaly sie dzis w nocy jedna wielka plame.pomocy...leki nie pomaagaja masci nie sol iwonicka nie.,jaki lekarz jest dobry w tym ?jak wiesz odezwij sie.jestem wieczorami na gadu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: JOASIA (---.tpspark.pl)
Data: 13 lut 2008 - 15:51:06

MÓJ GG. 3167170. CHORUJE OD 6 ROKU ŻYCIA MAM łuszczyce już 15 LAT. W RAZIE JAKIS PYTAŃ PISZCIE . POSTARAM SIE ODPOWIEDZIEĆ NA WSZYSTKIE PYTANIA. PODAJE TEZ MAILA [email protected] nie wstydżcie się ja też czasem potrzebuje pogadać z kimś takim samym jak ja. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: michell (---.multimo.gtsenergis.pl)
Data: 13 lut 2008 - 19:08:20

9137256 ja mam luszycze juz 18 lat. chwilowo stan okropny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 13 lut 2008 - 19:52:50

Z łuszczycą ładne 8 lat czasem ciężko czasem lepiej doświadczenie posiadam od metod niekonwencjonalnych BSM itp po metody sterydowe itp
gg4682367

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZE O ODPOWIEDZ
Wysłane przez: w 50 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2008 - 20:37:56

znam we wrocławiu dobrą dermatolożke

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.