Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: ediii800 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2008 - 23:19:53

witam mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na D z powodu choroby poniewaz wiem ze na luszczyce przysluguje kategoria d. czy wie moze ktos jak to zrobic??? z gory dzieki za radywinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 08:38:57

Skompletuj wszystkie kwity z przebiegu choroby np.(leczenie szpitalne,specjalistyczne, sanatoria, koniecznie prowadzącego lekarza dermatologa z historią choroby) i wyślij - bardzo ważne - listem POLECONYM do Twojego WKU z pismem przewodnim w którym ze względu na chorobę zwracasz się o zmianę grupy i przeniesienie do rezerwy.
I to wszystko z Twojej strony. Być może jak Twoja dokumentacja będzie pełna oddająca obraz choroby, to nie będą Ciebie wzywać na komisję i na tym się skończy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: ediii800 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:30:33

aha wice tak to wygladasmiling smiley a nie lepiej byloby zlozyc to podanie samemu???bo papiery od dermatologa mam bo w szpitalach i senatoriach nie bylem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 13:30:53

Rób jak Ci wygodniej, każda droga jest dobra. Pamiętaj o najważniejszym, żeby mieć potwierdzenie. Jak będziesz osobiście dostarczał to napisz w 2 egzemplarzach i na drugim niech Ci pokwitują odbiór. Jest to ważna sprawa. Bo masz podkładkę, że dostarczyłeś, ale też w rękach masz kwit, że WKU wie o Twojej chorobie. To na wypadek gdyby komisja podtrzymała kat A. i Ciebie wcielili do wojska.
W tym wypadku gdybyś już był żołnierzem i dostał DUŻEGO wysypu w armii z pewnością - >skomisują<. Wówczas możesz starać się o odszkodowanie i masz w rękach dowód, że wiedzieli o Twojej chorobie a jednak wcielili.
Bywaj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 14:09:21

nie znacie sie idz do kimisji z zaswiadczeniem ze masz L nie wiem czy ci wyszla pozniej niz miales poczatkowa komisje ale to nie wazne pozniejsziesz z tym i nic ci nie moga zorbic tylko D a nie musisz miec zadnych zaswiadczen o leczeniu i o niczym takim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mam kategorie A wojskowa ale chcialbym zmienic ja na d z powodu choroby
Wysłane przez: ediii800 (---.swiebodzice.sdi.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 17:13:15

no to chyba stawie sie tam osobiscie bo mam juz dosc tego asmiling smiley a wyskoczyla mi jak mialem 19 to juz 3 lataka stuknely jak nic i niestety bylo to po komisjiiisad smileysad smileysad smiley dziki za rady

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.