Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
nie radze sobie z nia
Wysłane przez: MALA (---.chello.pl)
Data: 21 kwi 2008 - 22:30:48

ludzie ja juz nie mam do niej sily znow mnie zaatakowala chociaz mam ja 15 lat i tak naprawde nigdy mnie od poczatku nie opuscila to teraz zaatakowala ze zdwojona sila .przesadzilam kiedys ze sterydami jeszcze rok temu nie moglam na siebie patrzec bo kortyzol mialam 100krotnie podwyzszony bylam spuchnieta jak balon, teraz nie moge patrzec na siebie przez nia znow jest ze mna moja przyjaciolka luszczyca.nic nie dziala zadne masci bez sterydow moze ktos zna jakies tabletki zastrzyki ktore nie daja takich spustoszen w organizmie jak neoral?naczytalam sie o nim i boje sie ich brac pomozcie nr gg3063225pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie radze sobie z nia
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:03:06

Kochana nie denerwuj sie smiling smiley wyleczenie to tylko kwestai czasu smiling smiley ja tez bralam Neoral i jakos nic mi nie jest - wrecz odwrotnie - to dzieki tym tabletkom leczenie ruszyło smiling smiley a co do sterydow - takie masci naklada sie w niewielkich tygodniach i max po 2 tygodniach odstawia. ja mialam ladowane sterydy dlugi czas i nic mi nie bylo. bylam leczona z glowa i rozsadkiem. trzymaj sie i nie zalamuj. pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie radze sobie z nia
Wysłane przez: MALA (---.chello.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:06:23

GAGATKO DLUGO BRALAS NEORAL?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie radze sobie z nia
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:19:15

nie pamietam juz bo to bylo na poczatku leczenia czyli z 4 lata temu. pamietam ze prawie cale opakowanie zużyłam. kazdy sie boi neoralu , teraz biore neotigason po ktorym przez 2 lata nie mam praw zajsc w ciaze. ale wole załagodzic objawy niz wykanczac sie psychicznie . jestes jeszcze młoda osoba - a neoral jest dawany osobom ktore mialy przeszczepy i to glownie dla nich sa skierowane skutki uboczne. neoral naprawde pomaga smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie radze sobie z nia
Wysłane przez: mala (---.chello.pl)
Data: 23 kwi 2008 - 20:20:58

DZIEKI ZA RADE ZDECYDOWALABYM SIE NA TE TABLETKI ALE PLANUJE DRUGIE DZIECKO WIEC MOZE W PRZYSZLOSCI NARAZIE SZYKUJE SIE DO SZPITALA.JA MAM JA 15 LAT I NAPRAWDE CZASEM MAM JEJ DOSC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie radze sobie z nia
Wysłane przez: xxx (---.tp.unicity.pl)
Data: 23 kwi 2008 - 21:10:19

Mala czy ja dobrze zrozumiałam. Masz 15 lat i planujesz drugie dziecko. Weż sie dziewczyno lepiej za leczenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie radze sobie z nia
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 23 kwi 2008 - 22:38:47

XXX jest wyraznie napisane ze ma łuszczyce od 15 lat a nie ze ma 15 lat !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie radze sobie z nia
Wysłane przez: xxx (---.tp.unicity.pl)
Data: 24 kwi 2008 - 07:31:42

Masz racje, jakoś nieuważnie czytałam. Sorki.

Cóż mogę doradzić. Wiem, że tabletki to trucizna ale niestety czasami trzeba je zażywać, kiedy nic innego już nie działa. Sanndimun Neoral brałam, na początku była poprawa, potem już nie działały. A jak zaczęłam razem z nimi brać leki przeciwbólowe doszło do niewydolności nerek. Neotigason też brałam, nieprzyjemne skutki uboczne, np. wypadanie włosów, suchość w ustach, zmiany przy paznokciach itd. za to na skórę bardzo dobrze pomagał.
Mala wybiera się do szpitala(teraz chyba dobrze przeczytałamsmiling smiley), może tam jakoś lampami i systematycznymi smarowaniami pomogą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nie radze sobie z nia
Wysłane przez: mala (---.chello.pl)
Data: 24 kwi 2008 - 13:41:17

XXX ROZBAWILAS MNIEsmiling smileyCHCE TU SPROSTOWAC ZE MAM 29 LAT I PLANUJE DRUGIE DZIECKO.ALE NAJPIERW OBIECALAM SOBIE ZE MUSZE BYC CZYSTA MAM NADZIEJE ZE SZPITAL POMOZE LICZE NA LADNA POGODE BEDA MASCI LAMPY SLONCE MOZE STANIE SIE CUD A LUSZCZYCE MAM 15 LAT BUZIAKI

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.