Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Przy łuszczycy zakaz uzywek!!!
Wysłane przez: tom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 09:34:16

Nie wolno używać zadnych używek typu alkohol papierosy , a najbardziej wpływają na rozwój choroby pochodne amfetaminy .Jeśli ktoś jest chory musi wybrać sam? !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przy łuszczycy zakaz uzywek!!!
Wysłane przez: mmm (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 12:41:24

wiem cos o tym. Po alkoholu jesli nie natychmiast to po krótkim czasie choroba sie wzmaga....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przy łuszczycy zakaz uzywek!!!
Wysłane przez: Marta (---.chopina.sys-net.pl)
Data: 16 gru 2005 - 14:25:57

Nie zapominajcie o jednej zasadzie - kazdy organizm jest inny i sam musi wiedziec, co moze, a czego nie.. Ja np. mam wysyp po alkoholu [ obecnie jestem czysta, bo sama znalazlam sposoby adekwatne do mojej łuszczycy ], natomiast papierosy nie maja na nia wpływu. Mowi sie, ze kwasy zawarte w owocach, np. kwas jabłkowy, czy cytrynowy, powoduja zaostrzenia. To kwestia obserwacji samego siebie. Zycze powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przy łuszczycy zakaz uzywek!!!
Wysłane przez: Daryś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2005 - 00:55:58

hmm...ale co ma w sobie takiego złebo 1 piwkosad smiley to mnie denerwuje najbardziej...:/ o papierosach myślałem że są gorsze niż alkohol,ale teraz już sam nie wiem...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przy łuszczycy zakaz uzywek!!!
Wysłane przez: bejbe (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 19 gru 2005 - 00:58:30

a ja pije...i to duzo..tzn codzienie kilka piwek i jakos nie robi to roznicy..alkohol chociaz pozwala zapomniec:}

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przy łuszczycy zakaz uzywek!!!
Wysłane przez: wzrocki (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2005 - 22:40:27

Hehe ja też czasami zabaluje i jakos daje rade, lepiej sie nie stresować i żyć tak jakby sie żyło bez tego. Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przy łuszczycy zakaz uzywek!!!
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 gru 2005 - 13:15:27

No jasne, w ogóle nic nie pijmy, nie palmy, nie jedzmy(to a propo głodówek), a najlepiej to zamknąc nas w izolatce....
Używki nie wpływają na łuszczyce ani żadne diety.Najbarzdziej szkodzącą rzeczą jest STRES,więc wyluzujcie się i zaakceptujcie tą chorobęsmiling smiley
Polecam również wakacje nad Morzem Martwym>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przy łuszczycy zakaz uzywek!!!
Wysłane przez: Peku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 gru 2005 - 22:41:17

a ja tam też popijam jak smok wawelski ale niestety obserwuję po tym zmiany,ale raz się zyje inie zmarnuję tego ze względu na jakaś tam łuszczycę

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.