Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Serwatka
Wysłane przez: Isiaka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2008 - 12:13:16

Witam lato idzie, niewiadomo czy sie śmiać czy płakać z tej pory roku. jakiś czas temu był na topie temat serwatki. co słychać u serwatkowiczów? pytam bo ostatnio otworzyli u nas sklep ziołowy i jest serwatka w proszku (dla sportowców) ok 70 zl. zastanawiam sie czy kupić czy jednak postawić na własną produkcje. mam kilkuletnie plamy po dermovate i innych sterydach, beznadzieja. wiec moze serwatka ,pozdrowienia dla umęczonych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Serwatka
Wysłane przez: Gienio (---.chello.pl)
Data: 05 maj 2008 - 20:23:35

No właśnie też jestem Ciekaw efektów, sam zamierzam spróbować. A i chciałem zapytać czy taka serwatka w proszku jak sprzedają dla sportowców to nada się na kurację??

Pozdro smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Serwatka
Wysłane przez: aga (---.argonet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 14:46:58

Witam, jak juz wczesniej pisalam na tym forum piłam serwatke od babci 3x dziennie przez 3,5mies i na skóre wogóle nie pomogło ale i napewno na nic nie poszkodziło winking smiley pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Serwatka
Wysłane przez: Ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 15:30:01

serwatke w proszku kupowalam i sie katowalam zero fektow

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.