Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pękająca skóra wewnątrz dłoni
Wysłane przez: johny (---.limes.com.pl)
Data: 08 maj 2008 - 18:20:15

witam

ktos z Was moze mial problem z pekajaca skora na dloniach. u mnie wyglada to tragicznie. normalnie na dloni od wewnatrz widac kilka warst naskorka. skora schodzi, peka. przy tym swedzi i piecze. nic nie mozna dlonmi zrobic. smaruje mascia salicylowa i jakimis natluszczajacymi kremami i nic nie pomaga. mam luszczyce na zgieciach palcow u rak ale to cos od srodka to nie wiem co to. moze ktos poradzi cos??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pękająca skóra wewnątrz dłoni
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 08 maj 2008 - 19:38:01

sproboj sola morska powinno podgoic bedzie piec ale trudno , teraz jest slonczeczko opalaj to diete zmiej i moze exorex jak masz skad kupic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pękająca skóra wewnątrz dłoni
Wysłane przez: Johny B (---.111.48.80.easy-com.pl)
Data: 08 maj 2008 - 23:36:34

bardzo polecam krem/balsam EMOLIUM SPECIAL bardzo dobrze koi takie coś. Po posmarowaniu czyjesz takie zimno naprawde nie kosztuje dużo po coś koło 30 zł i masz dość duża tubę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pękająca skóra wewnątrz dłoni
Wysłane przez: mloda23 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 19:23:11

Witaj Johny mam wlasnie taki sam problem zaczelo mi sie to dziac jakies dwa dni temu na dloniach szczegolnosci palcach zaczyna schodzic mi skora warstwami wyglada okropnie jakbym sie poparzyla czy cos niewiem od czego to moglo wyjscsad smiley smarujesz to czyms specialnym ?? ja bylam wczoraj w aptece i pani farmaceutka polecila mi kremuren plus taki krem z 5%zawartoscia mocznika z arginina smaruje tym dlonie w sumie troche pomaga ale jak tylko mam stycznosc z woda to odrazu mi wychodzi znowusad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.