Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Rybki
Wysłane przez: Wojtek (---.chello.pl)
Data: 16 gru 2005 - 13:17:44

Witam

Na początku stycznia będe miał do sprzedania kilkaset rybek Garra rufa używanych w leczeniu łuszczycy, jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam, prosze pisać na adres [email protected]

Z pozdrowieniami

WM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 14:19:59

A co to jest?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: MADZIA (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 16 gru 2005 - 20:16:20

WITAJ CZY TO SA TE RYBKI ,KTORYMI LECZA W TURCJII? I JAKA JEST ICH CENA?NO I NAJWAZNIEJSZE-JAK JE PRZECHOWYWAC -W JAKIEJ WODZIE?
POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: MADZIA (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 16 gru 2005 - 20:19:08

ACHA WIEM ,ZE CIEZKO JEST JE WYWIEZC Z INNEGO KRAJU,WIEC JAK TO ZROBILES? I CZY NIE NABIERZESZ INNYCH OSOB? SORKIA,ALE JUZ DUZO OSOB DALO SIE NABRAC NA ROZNE RZECZY.SORKI ,ALE MY JESTESMY CHORZY I CHWYTAMY SIE ROZNOSCI.PA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: Basia (---.ladek.pbsi.pl)
Data: 16 gru 2005 - 23:00:28

Witam ale co sie robi z tymi rybkami choduje to ma leczyć , czy się z nimi
kąpać przepraszm ,ale naprawdę nie wiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 23:02:26

A to są żywe rybki? Ja myślalam ze coś sie tak nazywa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: marza (---.jedlina-zdroj.sdi.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2005 - 12:02:43

witam wszystkich, ja juz sie dowiadywałam o te rybki, one są gdzies ze Wschodu... ktoś je sprowadza w Opolu, kosztuje ok. 1000 zł taki turnus... nawet nie wiem, co w tym jest, one mają jakieś lecznicze właściwości i "objadają" łuski, oprócz tego wydzielają jakąś maź i tym sposobem dają świetne rezultaty lecznicze-podobniez wszystko znika!!!! Widziałam taki program w tv i rzeczywiście rewelacyjne skutki. Dla mnie było to "trochę" drogo, ale ... jesli ktos spróbuje, jestes ciekawa efektów.
Szczerze powiedziawszy, nie wyobrazam sobie, jak mozna je sprzedawać osobom w domach, bo gdzie miałabym je trzymac, w wannie.... pewnie musza tez miec jakieś specjalne warunki egzystencjalne. No nie wiem... niech Wojtek napisze więcej na ten temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: waldi (195.188.214.---)
Data: 19 gru 2005 - 16:06:26

ile kosztuja i jak je sie przechowuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 19 gru 2005 - 22:43:37

Wojtek z tymi rybkami to bajer-prawda?chciałabym żebu mnie poobgryzały ale wyjazd przekracza moje możliwości finansowe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: marza (---.jedlina-zdroj.sdi.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2005 - 07:33:37

Jeśli chcecie mogę Wam dac nr tel. tylko sprawdzalam go 4 lata temu więc może byc nieaktualny... nie podaje teraz, zeby uniknać kojarzeń ze sprzedażą czy czymś takim, jeśli chcecie - rzućcie hasło a odnajdę w notatkach!
ps. ale prawda jest taka - jak ktos ma mamonę to może wszystko... we Wrocku jest prywatna klinika dermatologiczna, która podobnież nie wypuści do ostatniej "Kropki" , ale to kosztuje! nie miałam nawet odwagi, żeby zadzwonić ... moze ktos z Was był?
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: qwert (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 gru 2005 - 08:52:56

Swojego czasu interesowalem sie rybkami i z tego co udalo mi sie ustalic to same rybki nie daja takich efektow leczniczych jak w Turcji. W tureckich zrodelkach wystepuje woda o bardzo dobrych wlasciwosciach i dopiero ona w polaczeniu z rybkami daje dobre rezultaty. Poza tym hodowla rybek jest bardzo trudna do przeprowadzenie w domowych warunkach i wiele osob,ktore rybki sprowadzily musialy zlikwidowac hodowle...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rybki
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2005 - 21:55:45

moim zdeaniem to sk..............synstwo tania reklamuwka
przepraszam ale ni moglem sie opanowac
naprawde sa najlepsze PIRANIE pa

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.