Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 gru 2005 - 11:02:05

Nigdy nie miałam nic na twarzy a teraz mi wyskoczyło na brwo koło brody i ust wygląda to poprostu okropnie :/ niewiem czym to posmarowac została mi tylko stara masc ktora juz iod dawna sie nie smaruje bo to steryd dermovate a obecnie nie smaruje sie niczym bo czekam na lek DCT sad smiley co mam zrobic? pomozcie sad smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: marza (---.jedlina-zdroj.sdi.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2005 - 11:47:18

Sywluniu! ja stosowałam lorinden T, ale wiem,że go wcofali, odstaw ten mocny steryd i zacznij od laticortu, to słabsze i tez pomocne (sama stosowałam), i przede wszystkim idz do lekarza... niech oceni wielkość i nasilenie plamek. ja myje buzie tylko mleczkiem alergicznym, zeby nie wysuszac cery, wode i mydło odstawiłam. Pozdrawiam Ciebie goraco, nie załamuj sie! ja raz miałam całe czoło wysypane i ..przeszło teraz mam z 2 palmki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: wzrocki (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2005 - 22:37:34

Lorinden A, lub Lorinden T- też to stosuje bo to delikatne miejsca i nic innego nie można stosować (ew. poparzenia). Ale nie stosuj tego w innych miejscach bo sie skóra przyzwyczai no i oszczędnie. Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.