Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pomóżcie prosze
Wysłane przez: justa (80.50.40.---)
Data: 11 wrz 2008 - 06:18:18

Mam łuszczyce na głowie, łokciach, nogach, ale żadna z nich nie jest taka "upierdliwa"jak pod pachami. Po prostu nie moge jej tam zaleczyc nawet na pare dni. Ostatnio stosowałam elidel-dwa razy dziennie przez trzy tygodnie-zmiany szybko ginęły, ale dwa dni po odstawieniu juz sie pojawiały, ale w takim tempie, że przez trzy dni wróciło mi to, co leczyłam przez trzy tygodnie. Nie wiem co juz stosować- stosowałam nawet duzo masci i kremów- np dermosan, maść nova baza, krem alantan plus- i nic nie chce pomóc. Gdyby nie to, że zmiany pod pachami strasznie mnie bolą i pieką jak się pojawią-ból nie do wytrzymania, to nie przejmowałabym sie tak tym. Bardzo prosze o jakies sprawdzone porady, bo nie wiem co mam juz robic. Polećcie coś, co może pomoże na dłużej zaleczyc te zmiany, bo juz nie mam sił.Z góry bardzo dziekuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: Lukas (---.krak.tke.pl)
Data: 11 wrz 2008 - 14:18:28

Jak nie planujuesz miec dzieci przez nastepne 2-3 lata to proponuje kuracje neotigasonem

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2008 - 20:32:10

kurde:/ mi pomógł Dermosan, ale smarowałam może po 3 razy dziennie, bardzo często myłam te miejsca, dezodorant stosowałam dopiero na warstwę Dermosanu żeby nie podrażniać i starałam się unikać pocenia... mojej mamie z kolei inaczej, pomogło smarowania spirytusem salicylowym - piecze jak cholera, ale jej pomogło. Mi jednak pogorszyło sad smiley jak widać, to osoba to inne leczeniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: justa (80.50.40.---)
Data: 12 wrz 2008 - 09:54:58

a mozesz napisać madzix2007 jaki dezodorant używasz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 12 wrz 2008 - 13:13:08

Spróbuj Justa smarować Lorindenem A. Wiem, wiem, to steryd ale pomoże. Dezodorant sobie odpuść, poprostu częściej myj te miejca. I smaruj. Dezodorant i tak nie spełnia w pełni swojej funkcji jeżeli się go stosuje na jakieś maści.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: justa (80.50.40.---)
Data: 15 wrz 2008 - 13:49:38

mogłby ktoś napisać jaki dezodorant najlepiej stosowac, jeśli są zmiany łuszczycowe pod pachami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: ćma barowa (---.ghnet.pl)
Data: 17 wrz 2008 - 23:51:48

Najtańsze "kulki"z avonu ,z próbuj niecałe 7 zł .jak nie pomoże to do kosza .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: tienne (---.chello.pl)
Data: 23 wrz 2008 - 21:59:35

Ja spróbowałabym dezodorantu w kulce z serii AA czyli dla wrażliwej skóry i bez alkoholu. Sama miałam kilka lat temu ten sam problem i nie wyobrażałam sobie zrezygnowania z dezodorantu, próbowałam więc różnych i było gorzej lub lepiej. Nie stosowałam żadnych maści w tym miejscu i w końcu jakoś samo zniknęło. Czasami wracało jak się zacięłam żyletką smiling smiley, ale to normalne w łuszczycy, że wysypuje tam, gdzie nastąpi jakieś uszkodzenie skóry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: monia (---.centertel.pl)
Data: 24 wrz 2008 - 00:06:09

Spróbuj maść cynkową robioną w aptece.Zmniejsza stan zpalny i swędzenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: klarawer (---.cust.tele2.pl)
Data: 02 lis 2008 - 15:43:46

polecam picie seratki, kompiele z masażem ozonowym, i
exorex loton szampon i skrab
mi pomaga i mojej córce też. kompiele bardzo poprawiają ukrwienie a co za tym idzie odżywienie skóry, do kompieli dodaje albo sode oczyszczoną albo dwie łyżki oleju z kożenia łopiany, ale moze byc zwykły olej. cierpliwości pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.