Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Do wszystkich!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 06 lut 2005 - 20:39:46

Przegladajcie i czytajcie najpierw stare posty zanim umiescicie nowy. Powtarzacie to samo nie patrzac,ze cos juz istnieje.
Robia sie tylko nie potrzebnie zbedne tematy.
Jezeli ktos rzeczywiscie czegos szuka to nie moze sie polapac,bo ten sam temat wystepuje w klilku miejscach.
Jezeli jest na tym forum jakis moderator to moze sie tym zajac. Ewentualnie sam moge sluzyc pomoca.
Pozdrawiam i jeszcze raz apeluje,aby najpierw czytac,a pozniej pisac!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do wszystkich!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 lut 2005 - 16:05:33

Widze,ze to jest jednak dla wiekszosci zbyt trudno patrzac na nowo powstale posty.
Zenada...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do wszystkich!
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 09 lut 2005 - 18:44:26

o.k jak sam sluzysz pomoca to napisz coso paznokciach bo mnie bola i juz mi sie nie chce szukac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do wszystkich!
Wysłane przez: aneta (---.dsl.emhril.ameritech.net)
Data: 09 lut 2005 - 19:05:52

kasiu czy mozesz mi opisac bardziej co dzieje sie z twoimi paznokciami,dopiero na tym forum dowiedzialam sie ze ludzie maja problemy z paznokciami,chociaz choruje na luszczyce od 15 lat,a ostatnio mam jakies dziwne paznokcie,z gory dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do wszystkich!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 lut 2005 - 22:12:36

Skoro Ci sie nie chce,bo jestes leniwa to mi tym bardziej sie nie chce...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do wszystkich!
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 10 lut 2005 - 21:37:37

do pana B tu nie chodzi o lenistwo tylko o brak informacji na ten temat a zreszta oprocz tego szperania mam inne sprwawy na glowie moze pan dysponuje wiekszym czasem troche wyrozumialosci z gory dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do wszystkich!
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 10 lut 2005 - 21:40:05

do Anety wygladaja brzydko, male lub duze kropeczki zlewaja sie ( bruzdy) i wiem ze to juz zostanie na zawsze podobno pomaga loriden a nie wiem czy to prawda bedziemy w kontakcie papa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do wszystkich!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 10 lut 2005 - 23:07:46

Wejdz na strone http://www.xyz.webd.pl/
Zaloguj sie
wybierz szukaj i wpisz : paznokci lub wybierz dzial: codzienne problemy
Z luszczyca paznokci jest tak,ze na rozne osoby dzialaja rozne rzeczy z mniejszym lub wiekszym efektem dlatego musialbym wypisac pelno masci i innych specyfikow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do wszystkich!
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 11 lut 2005 - 11:16:01

dzieki bardzo

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.