Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: agni (---.ghnet.pl)
Data: 13 gru 2008 - 16:45:01

Witam

Mam na imię Agnieszka, mieszkam od 5 lat w Krakowie, na łuszczycę choruje od 6 roku zycia. Zmiany ma i w głowie i na ciele i na paznokci. Nie ma za duzo znajomych w tym mieście wiec może znajdzie sie ktoś kto chciałby nawiażac znajomosć, porozmawiać a moze i nawet z czasem zaprzyjaźnić, razem zawsze raźniej. Mój numerek GG to 1812823 serdecznie wszystkich pozdrawiam którzy bedą czytac ten poscik.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: skryty (---.chello.pl)
Data: 14 gru 2008 - 17:42:36

cześć Agnieszka
ja z checią nawiąże z tobą kontakt smiling smiley
mój mail to [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: agni (---.mcon.pl)
Data: 27 gru 2008 - 20:53:19

Nikogo więcej z Krakowa nie ma chetnego żeby sie poznać, porozmawiać? Ja zdaje sobie sprawe ze to krepujaca choroba ale sama na nia choruje wiec nie musicie sie krepować, pozdrawiam wszystkich czytajacych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: michaś (---.chello.pl)
Data: 05 sty 2009 - 21:19:55

Dopisuje sie i podbijam :> gg:11124842

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: nawijka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 sty 2009 - 21:52:03

to jeszcze ja gg 8766300 do sklikania

pozdrawiam
nawijka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: acia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2009 - 10:01:27

3955209 gg
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: ania (---.wro.vectranet.pl)
Data: 12 sty 2009 - 17:52:57

Witajcie.
u mnie łuszczyca się rozwinęła dopiero jakies 6 m-cy temu, wiem jak trudno z tym sobie poradzicsad smiley musze caly czas ubierac sie jak najbardziej sie da aby wszystko zakryc, ale od pewnego czasu zaczyna byc lepiej i chciałabym sie podzielic moimi informacjami, moze komus sie przydadza. Stosuje olej z wiesiolka od ponad miesiaca slyszalam ze jak sie caly czas bierze po kapsulce dziennie to przejdzie ale juz nie powinno sie przestac, bo moze sie to wrocic. Podobno tez solarium potrafi zdzialac cuda i zaleczyc nawet łuszczyce z ranami. Oprocz tego ja chodze rowniez do homeopaty od ktorego mam leki. Nie moge wskazac konkretnie co mi zaczyna pomagac, ale jest stanowcza poprawa. Jesli macie jakies pytania to moj nr gg:570374

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: agni (---.mcon.pl)
Data: 13 sty 2009 - 22:18:52

cieszę sie że jest nas tutaj coraz wiecej :-) Co byscie powiedzieli na to zebyśmy sie gdzieś i porozmawiali. Kazdy z nas mogłby poiwedziec co mu pomaga a co nie i jak sobie radzi z łuszczycą. Co Wy na to?????pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: anka (213.172.178.---)
Data: 13 sty 2009 - 22:40:50

witam wszystkich. jestem na tym forum bo moja przyjaciółka boryka się z łuszczycą. mieszkamy tez w Krakowie i jakieś 3 miesiące tem kupiła tabletki SUFRIN w sklepie zielarsko-medycznym. Chce cos o tym sie dowiedzieć bo....pomogło. Naprawde to przygasło a teraz praktycznie nic innego nie używa. Jest bardzo szcęśliwa i smiejemy się ze te tabletki to cudsmiling smiley napiszcie czy coś słyszałyście.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: m (---.chello.pl)
Data: 13 sty 2009 - 23:17:32

O, pierwsze słysze, daj do siebie jakiś kontakt, albo napisz coś więcej na ich temat, bo szczerze mnie zaintrygowałaś

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: anka (213.172.178.---)
Data: 14 sty 2009 - 20:40:11

Powiem wam że też jestem zaskoczona a bardziej Dominika (moja koleżanka). To naprawde jest super. To co znalazłam o SUFRINIE to jego strona www.sufrin.pl
Polecam bo naprawde pomogło, warto spróbować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2009 - 08:12:16

Witaj! Anko w którym sklepie zielarsko-medycznym w Krakowie koleżanka kupiła Sufrin?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: anka (213.172.178.---)
Data: 15 sty 2009 - 18:17:04

kupiła na Garbarskiej i wiem że jest na Galla. jak ktoś będzie próbował to dajcie znać jak bo jestem bardzo ciekawa. Pamiętajcie tylko że ona teraz chyba trzeci miesiąc to bierze. Pozdrawiam i szczerze życzę powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: agni (---.mcon.pl)
Data: 22 sty 2009 - 14:15:07

to co ze spotkaniem będzie? Jest ktos kto chciałby się spotkać i porozmawiać?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: skryty (---.chello.pl)
Data: 23 sty 2009 - 21:54:19

ja z checią przyjdę winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: Daniel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2009 - 09:57:56

Witam
mam pytanko a więc chciałem się zapytać czy ktoś z waszej rodziny już chorował na łuszczyce czy jesteście pierwszym przypadkiem
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: agni (---.mcon.pl)
Data: 25 sty 2009 - 10:10:33

ja jestem pierwszym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: z łuszczycą z Krakowa
Wysłane przez: kuba (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 25 sty 2009 - 22:31:10

Kuba lat 19. Kraków. Buziaczki :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
szukam dziewczyny takiej jak ja tongue sticking out smiley pozdr :*

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.