Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Witam i przedstawiam...
Wysłane przez: Lucas22 (213.158.197.---)
Data: 20 gru 2005 - 16:36:48

Witam. Odkrylem dzis strone luszczyca.pl. Problem dobrze wam znany mam i ja od 2 lat. Pochlonalem dzis wasze tematy za jednym posiedzeniem. Dowiedzialem sie kilku ciekawych rzeczy ale nadal twierdze ze na zaleczenie luszczycy (wyleczyc sie jej nieda) skalda sie wiele czynnikow, mniej lub bardziej od nas zaleznych. Moje leczenie luszczycy opiera sie glownie na szamponie "Polytar AF" (dzieki bogu pomaga) masciach salicylowych i mocznikowych (tlusty smalczyk) oraz na specyfikach takich jak "Dermovate" (stosowany jedynie doraznie ze wzgledu na swa sterydową nature) Polecam takze solarium (pomaga u 8 na 10 chorych) oraz sole mineralne do kąpieli. Moj ostatni wynalazek to "Boniderm" (mydlo ziolowe). Stosuje je nadal mimo chwilowego zaniku luszczycy (napewno nie dokonal tego tylko "Boniderm"winking smiley. Ale jak sami wiecie zima to pora kiedy nasze dolegliwosci nasilaja sie bardziej niz zwykle. Zycze powodzenia w walce z "paskudztwem" i zycze wesolych i radosnych Swiat. Czekam na posty i komentarze. Bede zagladal tu regularnie.


I pamietajcie : "Zona Cie zostawi, kochanka odejdzie, a luszczyca zostanie z Tobą do końca życia" Pocieszajace pradwa? Ale jak ktos nauczy sie z tym żyć to jest juz 75% sukcesu. Pozdrawiam.

Lucas22 (Szczecin)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Witam i przedstawiam...
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 20 gru 2005 - 17:13:53

e tam, co Ty bredzisz, człowiek nie jest stworzony by być chorym, na pewno jest jakiś sposób na wyleczenie tej cholery, to tylko kwestia czasu... kiedyś ludzie umierali na choroby które dziś leczy się w domowym zaciszu... a jak chcesz sie dołować to prosze bardzo ale nie dołój innychwinking smiley

peace

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Witam i przedstawiam...
Wysłane przez: Lucas22 (213.158.197.---)
Data: 20 gru 2005 - 17:48:47

He he neo zle mnie zrozumiales.Ja wcale sie nie doluje. Stwierdzam fakty ze luszczycy nieda sie wyleczyz a jedynie zaleczyc. I wskaz mi w moim tekscie gdzie tam bylo o dolowaniu siebie czy innych bo ja sam niebardzo wiem gdzie. Z luszczyca swietnie sobie radze i przyzwyczailem sie do tego ze ja mam i ze pewnego dnia po zaleczeniu wróci jak bumerang. Wlasnie tego niektorzy nie rozumieja. Mysla ze sie "wylecza" raz na zawsze i kropka. Bląd. A jesli chodzi o kwestie czasu.Zatem nie wciskaj mi prosze bajek o dolowaniu siebie czy innych gdyz mam sie swietnie, tryskam humorem he he tongue sticking out smiley i na mysl mi nie przychodza jakies doly czy czarne scenariusze. Nom to tyle na razie z mojej skromnej strony. Pozdrawiam neo i na drugi raz czytaj uwaznie czyjes wypocinki zanim wydasz na forum osąd blędny lub krzywdzący he he tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Witam i przedstawiam...
Wysłane przez: Lucas22 (213.158.197.---)
Data: 20 gru 2005 - 17:56:07

Jeszcze jedno. Utworzylem dzis chat na wp poswiecony luszczycy i nie tylko. Nazwa "Psoriasis" adres http://czat.wp.pl/chat.html?i=148551 Jest to eksperyment ale jesli sie powiedzie i ktokolwiek odwiedzi ten chat to bedzie to moj maly sukces tongue sticking out smiley Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Witam i przedstawiam...
Wysłane przez: neo (---.acn.waw.pl)
Data: 20 gru 2005 - 17:56:33

przeczytalem dobrze lukasie, dla mnie pesymista to dołatorwinking smiley jesli mowisz ze cos zlego co tak naprawde nie jest pewne jest pewnewinking smiley to jet to pesymizm bo tak naprawde skad mozesz wiedziec ze faktem jest nieuleczalnosc luszczycy, znam ludzi ktorzy mieli to cholerstwo i juz nie maja nascie lat a wedlug twojej teorii beda mieli jeszcze na pewno bo jako i bumerang i to wroci... takie podejscie to istne dolowanie bo co ma sobie ktos pomyslec kto wlasnie co dopiero sie podleczyl i czyta Twoj post gdzie smiejesz sie ze to i tak na nic bo wroci... nie watpie ze dobrze sobie radzisz i ze masz do tego dobre podejscie ale wlasnie o tym mowie jak to sie odbiera co piszesz ... no a po za tym to ja sie z toba spieral nie bede bo na nic mi to ja tez sobie radze z ta cholera calkiem niezle a jak juz jej sie pozbede to i nie pozwole jej wrocic ale wiem ze na tym forum sa inni ktorzy nieco bardziej swoja choroba sa podlamani i czytajac co piszesz na pewno nie zrobi im sie lepiej... to tylesmiling smiley

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Witam i przedstawiam...
Wysłane przez: Lucas22 (213.158.197.---)
Data: 21 gru 2005 - 10:30:36

Oj neo neo.Zycze kazdemu aby pozbyl sie wygladu dalmatynczyka ale zwyczajnie pisze prawde i nie owijam w bawelne tak?Chroba moze wrocic nawet po kilkunastu latach. Taka kolej rzeczy. A czy wnajda cudowny lek na luszczyce? O to mozemy sie modlic he he.Kiedys to nastapi napewno.Nikogo niemam zamiaru dolowac. Ludzie MUSZA zrozumiec z czym zyja i polubic to.Tak wlasnie polubic. Wtedy leczenie przynosi znacznie lepsze efekty.Ale dosyc juz na ten temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.