Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
tani blue cap
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 08 mar 2009 - 11:08:07

Witam Wszystkich
czytając na forum wszyscy piszą ze blue cap jest drogi
mam dostęp do taniego żródła i podziele się adresem
www.dermocosmetic.eu tam jest chyba najtańszy (chyba że któś zna tańsze żródło to chętnie skorzystam)

możecie uważać że to krypto reklama ale ja tym się nie przejmuje ważne jest nasze dobro
pozdrawiam
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tani blue cap
Wysłane przez: kazia ponczoszanka. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 mar 2009 - 12:32:09

hłe, hłe, czytałam wcześniej w wątkach, że jest tani, w nastepnym, że skuteczny a teraz że jest i sklep internetowy w super cenach. Tak i trza dodać, że jest połączony z allegro. Kupiłam taki okazało się , że jest przeterminowany i w dodatku badzie i wcale nic nie pomaga. Uważajcie. Jeśli ktoś chce spróbować, to Lepiej zamawiać przez apteki. RÓżnica jest niewielka, a żródło pewne. Większość kosmetyków i leków na allegro to podróby. To jest to samo co kupowanie na bazarze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: tani blue cap
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 08 mar 2009 - 19:28:13

ja całość moich zkupów preparatu blue cap jest ok a potem jak coś jest przeterminowana to trzeba zareklamówać jak sądzę zaden szanujący się szprzedający na allegro nie pozwoli sobie na taki rodzaj sprzedaży bo to by mu strasznie zaszkodziłó
ja niemam zadnych problemów z moim dostawcą

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.