Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Jolanta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lut 2005 - 11:24:30

Od marca 2005 dostępny będzie w Polsce nowoczesny szwajcarski aparat medyczny (lampa) do leczenia łuszczycy i neurodermitis o nazwie Q.light Psoriasis/Neurodermitis.
Nasza firma TANTUM sp.j. jest autoryzowanym przedstawicielem szwajcarskiego producenta.
Wprowadzamy aparat do sprzedaży na polski rynek.
Urządzenie jest w dwóch wersjach: profesjonalnej dla dermatologów i do użytku domowego.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej podaj adres e- mail wyślemy materiały informacyjne, nie ma ich jeszcze na naszej stronie www.tantum.com.pl
W języku angielskim i niemieckim info na stronie www.Qlight.info
Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 15 lut 2005 - 12:46:42


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Jolanta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lut 2005 - 13:28:01

Mamy broszurę po angielsku czy wysłac już czy czekasz na tłumaczenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 15 lut 2005 - 13:59:49

czekam na tlumaczenie,bo to pewnie specjalistyczny jezyk,wiec troche by mi zajelo tlumaczenie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Jolanta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lut 2005 - 15:18:42

Urzadzenie Q.Light do leczenia luszczycy emituje calkowicie bezpieczne swiatlo w zakresie 385-780nm.to jest swiatlo widzialne,bez podczerwieni i bez UV.Swiatlo to dziala bardzo silnie stymulujaco na organizm,dziala ogolnieustrojowo i jest bezkonkurencyjne do fototerapii luszczycy swiatlem UV,poniewaz nie ma tu zadnego niebezpieczenstwa efektow ubocznych i niepozadanych .Urzadzenie to jest jedynym na rynku swiatowym o tej mocy(natezeniu oswietlenia)i takim spektrum (widmie )swiatla.


Łuszczyca jest choroba, której nie można wyleczyć, lecz szeroko zakrojone działania lecznicze dają pacjentom możliwość kontroli jej objawów. Nie ma jednej metody leczenia
dla wszystkich, jedynie terapia światłem działa pozytywnie w większości przypadków.
Terapia światłem Q.Light jest efektywną metodą leczenia wpływającą na poprawę stanu skóry, zmniejszenie obrzmienia, łuszczenia się i swędzenia. W niektórych przypadkach ta metoda leczenia może oczyścić skórę (nazywane jest to oczyszczeniem lub remisją łuszczycy).
Terapia Q.Light pomaga zlikwidować swędzenie w ciągu kilku dni. Stan skóry poprawia się
w ciągu pierwszych 2 tygodni terapii, w wielu przypadkach jest niezwykle trudno uzyskać całkowitą regenerację skóry.To są przypadki, w których zaleca się stosowanie Q.Light również po terapii i uzyskaniu pozytywnych efektów do czasu całkowitej regulacji aktywności systemu immunologicznego.
Efekty uboczne i przeciwwskazania nie zostały opisane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 17 lut 2005 - 18:51:23

super ze w ogole cos jest hura hura informujcie o wszystkim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 17 lut 2005 - 21:01:05

No ja własnie ostatnio zastanawiam sie nad zakupem jakiejś lampy ale z tego co widze to sa dośc drogie ;/ Ja poprosze wersje z tłumaczeniem na mail [email protected] winking smiley Z góry dziękuje winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: maciej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2005 - 21:44:52

czy koto s korzystał już z tej lampy ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Mirek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lut 2005 - 15:25:41

a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? --- a ile to cudo kosztuje??? ---

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 18 lut 2005 - 20:59:25

Mirek...Spokojnie bo sie nerwicy nabawisz a to żle działa na łuszczyce tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Jolanta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 lut 2005 - 15:53:10

Kasiu, podaj swoj adres e-mail wyslemy Ci broszurę.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 24 lut 2005 - 15:54:28

ILE ON BEDZIE KOSZTOWŁ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 24 lut 2005 - 15:55:42

CZY MOGŁABYŚ I MI PRZESŁAC BROSZURKE?Z GORY WIELKIE DZIEKI.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 24 lut 2005 - 16:03:38

CZY MOGE PROSIĆ O PRZESŁANIE BROSZURKI INFORMACYJNEJ W JEZYKU POLSKIM?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Jolanta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 lut 2005 - 16:11:16

Myślę że jeżeli pierwsze pytanie to :" ile to kosztuje" to jakaś pomyłka.
Trzeba najpierw poznać produkt...............................

Zawsze jesli coś chcemy, możemy to osiagnąć lub mieć, ale trzeba naprawdę bardzo chcieć i działać w tym kierunku, skupić uwagę na sprawach istotnych, mogących pomóc. Narzekać jest najłatwiej.

Tego rodzaju aparaty są dofinansowywane ze środków PEFRON.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: rafal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lut 2005 - 17:18:09

niedlugo dojdzie do tego ze wszystkie firmy farmaceutyczne beda sie tu reklamowac , a to forum powstalo w celu wymiany doswiadczen ,
JOLANTO , nie badz taka tajemnicza jesli chodzi o cene , twoje zachowanie w tej chwili przypomina akwizytora ktory ma bardzo drogi produkt i najpierw chce jak najwiecej nasciemniac i zachwalac a dopiero na koncu z pewna niesmialoscia podaje olbrzymia cene, WIEC ILE TO KOSZTUJE
pamietaj ze ludzie na forum wydaja i tak niemale pieniadze na codzienna pielegnacje swoich kropek , wiec podaj ta cene i nie graj w kotka i myszke , za duzi jestesmy na to

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Jolanta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 lut 2005 - 17:26:34

Pomijam milczeniem Twoje uwagi drogi Rafale.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: rafal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lut 2005 - 18:02:38

nie ma co pomijac , ceny nadal nie podalas , masz zamiar ukrywac ja przez miesiac, dzis mamy 24 a twoj post zostal rozpoczety 15 -02-2005, wiec moze troche wiecej informacji , tak z czystego szacunku dla czytajacych , powtazam , WYDAJE MI SIE ze jest to forum wymiany doswiadczen a nie tablica ogloszeniowa firm farmaceutycznych, prosze nie obraz sie ale tak to odbieram, nie wiem czy masz luszczyce, jesli nie to bycmoze nie rozumiesz tego czym dla nas luszczykow jest kazde swiatelko w tunelu, wiekszosc firm traktuje nas jak dojne krowy, sam w swoim zyciu wydalem majatek na przerozne leki, gdyby zsumowac te pieniadze to byloby na calkiem niezly samochod ( pewnie uzywany winking smiley )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Jolanta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 lut 2005 - 18:26:49

Drogi Rafale jesli przeczytałeś wcześniejsze informacje to nie rozumię twojej irytacji.

Q.LIGHT PSIORIASIS to nowa mozliwość dla chorych na łuszczycę - tak dokładnie jest. Chyba nie muszę tlumaczyć dlaczego właśnie tu na forum podałam tę informację.

Jeśli Cię uraziłam to przepraszam!

W pozostałych kwestiach proszę o jeszcze chwilę cierpliwości.
Jeśli jesteś biegły w angielskim to zapraszam na na stronę www.qlight.info

Pozdrawiam

P.S.
Nie jestem chora na łuszczyce.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Q.light Psoriasis/Neurodermitis
Wysłane przez: Jolanta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 lut 2005 - 18:37:34

Jeśli jesteś z okolic Katowic zapraszam Cię na bezpłatne zabiegi.

A tak poza tym to jak wydajesz swoje pieniądze na leczenie, to zawsze Twoja decyzja!!!
Myślę żę nikt Cię tak nie traktuje, no chyba że Ty sam.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.