Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Bioenergoterapeuci
Wysłane przez: robciu (---.uni.opole.pl)
Data: 21 gru 2005 - 01:03:31

macie jakieś doświadczenia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bioenergoterapeuci
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 gru 2005 - 07:51:14

Harris kiedyś po mnie "przejachał" rękami z góry do dołu i nic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bioenergoterapeuci
Wysłane przez: pnianka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 gru 2005 - 21:27:57

mnie też Harris nie pomógł, potemmiałam 5 seansów u jakiegoś w warszawie, bez efektów, potem byłam u zielarza irydologa i stosowałam różne mikstury i nic , potem lekarki mongolskie drogie jak cholera i dalej nic. a najlepsze że twierdzili że u mnie łuszczycy nie widzą ( badali dno oka, puls, język aurę itp) niestety łuszczyca jak była tak jest + zapalenie Ł stawów. ale podobno trzeba trafić na swojego, który nadaje na tych samych falach i wtedy pomoże albo i nie winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Bioenergoterapeuci
Wysłane przez: Basia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 21 gru 2005 - 21:31:58

Właśnie mam jedną wizytę u bienergoterapeuty za sobą. Miałam odczucia dość osobliwe a Pani energ. była bardzo , bardzo miła. Powiedziała że chorby skórne są najbardziej trudne do uleczenia i nie może mi nic zagwarantować.Na początek zaoferowała trzy seanse, a potem sama sobie zadecyduję. Na pewno może mi pomóc na moje ataki migrenowe.
Zdecydowałam że wezmę sobie jakąś dłuższą serię.
Od czasu tej wizyty (13.12.2005) zrezygnowałam z lamp. Nic mi nie pomogłya takiego wysypu jeszcze nie miałamtj. od stóp do szyji (nigdy nie używałam sterydów). Zaczełam się smarować psorisanem 0,5% i smarować oliwką dla niemowląt.
Zostały mi tylko bladoróżowe plamy. Czyżbym "zdrowiała"????? Ha ha, fajnie by było.Pa pa , dam znać po paru wizytach u Pani "bio".

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.