Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 27 kwi 2009 - 09:17:18

Poradzcie mi w jednej kwestii
musze uzyc sterydu, zeby osiagnac szybko efekt. Mam kilka plamek i chce je zlikwidowac,dlatego zamierzac sie potraktowac jakas mascia sterydowa, ale max przez 2-3 dni. Co jest dobre i skuteczne wg was?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 27 kwi 2009 - 09:41:39

dermovate... ale masz tylko kilka plamek, bo zostało Ci juz tylko kilka czy ogolnie masz tylko kilka?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2009 - 11:54:49

hej wojtek.zaden steryd nie pomoze ci w ciagu 3 dni minimum tydzien musisz stosowac zeby byl rezyltat.Tak jak napisala neffeli dermowate jest slabszym sterydem od pozostalych ale musisz stosowac minimum tydzien i naczej poprawy nie bedzie.ale gdybym byla na twoim miejscu zostawila bym te male plamki w spokoju.Pamietaj im wiecej dotykasz i psocisz sie tym one robia sie wieksze poczekaj az "urosna"Pamietaj tez ze takie szybkie leczenie nie jest wcale dobre zaleczysz na chwile a za pare dni bedzie wiecej tym bardziej steryd one maja skutki takie.ale zrobisz jak uwazasz.pozdrawiam i zdrowkasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 27 kwi 2009 - 12:27:07

ale ja wybieram sie nad morze i chce wystawic skore na slopnce, musze wiec troche ja wygladzic. a z tego co wiem to dermovate to mega silny steryd i czasem wystarczy i 3-4 dni aby zeszlo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: czarna (79.97.141.---)
Data: 27 kwi 2009 - 14:44:42

jak chcialam osiagnac szybki efekt to smarowalam sie dermovate i owijałam folia na noc i po poludniu dopiero sciaglam folie, po 3 dniach bylo ok

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 27 kwi 2009 - 16:32:45

wlasnie, zapomnialam o folii, faktycznie tak bedzie najszybciej, ale ja bym sie jednak nad tym glebiej zastanowila, bo jesli teraz masz malo plamek, to po sterydzie bedzie ich wiecej, wyjazd bedzie udany, ok, ale nie wiem czy warty konsekwencji, skoro masz mało plamek to moze zwyczajnie je olej i poopalaj sie z nimismiling smiley a co do dermovate to ja nie napisałam , ze to słaby steryd, bo tak NIE jest. pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: Joe (---.toya.net.pl)
Data: 27 kwi 2009 - 18:33:58

Mi np zawsze pomaga Diposalic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: Joe (---.toya.net.pl)
Data: 27 kwi 2009 - 18:34:57

Edytować się nie da: Maść nazywa się Diprosalic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 28 kwi 2009 - 08:38:53

Jednak balbym sie smarowac dermovate i jeszcze owijac to folia... ja wiem, ze efekt pewnie jest blyskawiczny, ale to tak jakby przypalac skore zelazkiem...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2009 - 08:48:44

Jesli chcesz wystawic skore na slonce...wojtek...to odradzam dermovate...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 28 kwi 2009 - 09:45:31

ale kiedys sam lekarz powiedzial mi, ze przed sloncem, ktore ma na mnie zbawienny wplyw, mozna sie posmarowac dermovate. Oczywiscie to nie moze byc tak, ze ja rano sie smaruje i za chwile ide sie oapalac...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jeśli steryd na krótko, to jaki?
Wysłane przez: MONIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2009 - 11:24:57

wojtku jesli slonce tobie sluzy to po co chcesz steryd klasc?jedz nad moze w takim stanie jak jestes a sloneczko zrobi swoje.tam cie nikt nie zna i zero krempacjii.Mysisz ze ty jeden bedziesz z luszczyca?ja w zeszlym roku tez bylam i mialam duzo luski i stroj kompielowy jak najbardziej i krotkie spodenki i w du.. mialam ze sie patrza na mnie.pozdrosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.