Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
basen solankowy
Wysłane przez: rozczohrany (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2009 - 17:33:45

Ostanio nawiedziłem aquapark. Był tam taki basen solankowy. Powiem krótko rewelacja czerwone plamy na głowie bardzo mocno zbladły (prawie niewidoczne).Radzę spóbować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: basen solankowy
Wysłane przez: joodash (---.mazol.com)
Data: 23 sie 2009 - 18:44:33

gdzie ten aquapark??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: basen solankowy
Wysłane przez: Kasia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 sie 2009 - 20:20:17

we Wrocławiu jest taki, ja dzis tam byłam i powiem szczerze ze ten basen solankowy jest supersmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: basen solankowy
Wysłane przez: rozczochrany (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2009 - 20:52:58

Ja byłem w Pluskach pod Olsztynem. Ale teraz mam zamiar kupić sól i robić domowe solanki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: basen solankowy
Wysłane przez: draniu (---.ds14.agh.edu.pl)
Data: 23 sie 2009 - 23:24:08

A czy w krakowie jest cos takiego? szukam po tych basenach i innych temu podobnych budowlach ale nie moge nic znalezc. a propo samego pomyslu to Pan Prof. Andrzej Langer (mam nadzieje ze nie przekrecilem nazwiska) przepisal mi podczas wizyty cos podobnego - 5kg soli takiej kopalnianej jaka sie uzywa do ogorkow (bodajze) na wanne wody i siedziec sobie w tym kolo godziny efekt ten sam, duzo wiekszy komfort gdy ktos sie krepuje pokazywac swoje 'plamki', a i koszty mysle ze nieco mniejsze (z tego co pamietam 1kg tej soli koszuje ok 1 zl).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: basen solankowy
Wysłane przez: siwiutka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 wrz 2009 - 21:00:39

Hejka,
w Rumi w hotelu Faltom jest basen solankowy- ja niestety nie skorzystałam bo jak Pani z obsługi usłyszała że mam łuszcycę nie wpuściła mnie sad smiley Przykre ale pawdziwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.