Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
exorex...przebieg leczenia
Wysłane przez: kacha140 (81.219.191.---)
Data: 06 sie 2009 - 14:24:45

witam
moze ktos mi powie jak wyglada cale leczenie exorexsem poniewa od ponad dwoch tyg stosuje i nic ...to gowno ciagle czerwone a wrecz zaognione juz nie mam sily... dzis bylam u lekarza i przepisal mi protopic i jakas masc robiona a z exorexsem dam sobie spokoj bo zadnej poprawy...kupe kasy poszlo w bloto...a zreszta smarowalam sie juz wszystkim i nic nie pomaga...lekaz powiedzial ze jak nie pomoze protopic to skieruje mnie do szpitala...koszmar

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex...przebieg leczenia
Wysłane przez: anka (---.ghnet.pl)
Data: 06 sie 2009 - 22:09:26

Generalnie pomaga w roznym stopniu ale zdarza sie ze jest gorzej....z tego co czytalam niektorzy przestaja stoowac gdy s zaognione zmiany a inni smaruja dalej i jest poprawa. ybor jest zawsze indywidualny, ale chyba lepiej przestac przynajmniej na jaks czas....a moze stosowalas exorex i wystawialas te miejsca na slonce?moze to ta przyczyna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex...przebieg leczenia
Wysłane przez: smartan (---.ghnet.pl)
Data: 09 sie 2009 - 23:23:09

Ja mam uczulenie na exorex ,nie dość że nie nie pomagał ,to robił się obrzęk na około kropy i swędzenie było nie do zniesienia ,pewnie będę musiał sprzedać ,pozdro !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex...przebieg leczenia
Wysłane przez: kacha140 (81.219.191.---)
Data: 10 sie 2009 - 11:39:25

mi sie wydaje ze mi tez nie pomoze bo stosowalam dosc dlugo i zadnych skutkow tylko jeszcze gorzej wszystko mi sie zaczerwienilo!!! a zreszta teraz juz nie wiem co robic bo mi nic nie pomaga jestem zalamana tyle kasy co ja wydalalm to sie w glowie nie miesci ale mam jescze jeden patent....moze wybiore sie do zielaza do Warszawy moze on cos zdziala....a jak nie to kaplica!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex...przebieg leczenia
Wysłane przez: xxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2009 - 13:40:53

a co z dieta tzn eliminacja slodyczy alkoholu tytoniu etc duzo bylo na forum probowalas czegos?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex...przebieg leczenia
Wysłane przez: kacha140 (81.219.191.---)
Data: 11 sie 2009 - 12:45:23

pic nie pije juz bardzooo dlugo bo od kad zaszlam w ciaze i urodzilam syna a to juz ponad 2.5roku moze opilam sie raz a do tego na chrzinach syna....palic nie pale a slodyczy nie jadam....a jak cos to kawalek ciasta u cioci na imieninachsmiling smiley juz nie wiem co robic do szpitala nie moge isc bo nie mam z kim syna zostawic a zreszta nie wytrzymala bym z tesknoty....juz probowalam wszystkiego co mozliwe...nawet ten blue cap po nim swszystko zginelo w tydzien bylo fajnie ale za tydzien tak mnie wyje...lo ze koniec swiata i nie wiem czy po tym swinstwie wlasnie nic nie dziala na moje krosty!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex...przebieg leczenia
Wysłane przez: dermocosmetic (---.centertel.pl)
Data: 03 wrz 2009 - 23:35:34

Jako sprzedawca preparatów blue cap udostępniam Państwu wyniki badań wykonanych w Narodowym Instytucie Leków w Warszawie które udowodniają że te preparaty nie posiadają sterydów o których było głośno na tym forum.
BADANIA SPRAYU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-spray.html
BADANIA KREMU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-krem.html

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.