Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
kawa
Wysłane przez: czarek (62.29.133.---)
Data: 09 sie 2005 - 20:13:42

kawa nie?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: asiol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2005 - 18:52:17

raczej nie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: boom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2005 - 23:11:16

obojętne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: markus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sie 2005 - 01:17:13

????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: tez lukasz (80.51.194.---)
Data: 11 sie 2005 - 11:21:20

bez przesady nie palic nie pic browara i co jeszcze kawy nie pic:-). O nie to nie ja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: czarek (62.29.133.---)
Data: 11 sie 2005 - 16:32:58

ty masz racje, to tylko usiąść i płakać , no bo co innego pozostaje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: ANKA (---.eltronik.net.pl)
Data: 12 sie 2005 - 16:22:39

prosze o maila dr. Grabowicza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 13 sie 2005 - 02:36:27

mi browar pomaga smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: martinek (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 13 sie 2005 - 23:47:23

pic palic kochac sie z kobietami i juz zapominasz ze masz luszczyce !!!! moja dewiza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: docio (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 16:45:51

szkodzi czy jest obojętna ,macie doświadczenie? kawy nie piłam 2 miesiące nie zauważyłam różnicy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: k.driada (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 18:54:08

Ja nie zauważyłam różnicy, teraz piję kawę - dużo - z cukrem i mlekiem - mniam mniam. Papierosy też palę, a co ! Lubię. Nie jem tylko słodyczy (co ponoć - zaznaczam ponoć - pomaga) ale tylko dlatego że nie lubię :-)

Nie lubię wieść smutnego, pokutniczego żywota. A jak się komus nie podobam - trudno.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: czarna (79.97.150.---)
Data: 12 wrz 2009 - 22:42:20

tez lukasz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bez przesady nie palic nie pic browara i co
> jeszcze kawy nie pic:-). O nie to nie ja


ani nie ja...winking smileyjeszcze co,moze jeszcze nie oddychac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kawa
Wysłane przez: marcepanna (---.chello.pl)
Data: 13 wrz 2009 - 00:40:52

Jestem zaleczona ok 9lat.Niedawno sobie pozwoliłam i dzień w dzień wypijałam do 4 kaw na dobe i wypalałam półtora paczki papierosów dziennie.Wtedy też zaostrzały lub pojawiały stare (na zaleczonych miejscach) zmiany na skórze głowy mimo,że mam ich zaledwie kilka.Co ranek na skórze ciała zaobserwowałam swędzące bąble i łuszczenie skóry,tez na zaleczonych i ból stawów przy wstawaniu po dłuższym bezruchu.Nadmierne picie kawy powoduje wypłukiwanie minerałów z organizmu np.magnezu i wapnia a papierosy wiadomo zawierają metale ciężkie.Wprowadzamy nadmiar toksyn do organizmu,które przenikają poprzez krwioobieg do wątroby.Ta nieradzi sobie i wywala to na skóre albo atakuje stawy.Niektóre pokarmy też powoduja takie efekty.(nietolerancje pokarmowe).Teraz wypijam dwie kawy i wypalam pół paczki i nic się nie dzieje.Pozatym,raczę się czasem rozpuszczalnymi tabletkami z minerałami i ciągle jestem na "diecie"tzn.ograniczam jedzenie.Pozatym robię sobie tzw.spacery dla stawów.Osobom nie chorującym na łuszczyce ,jeśli nie uważają i przesadzają też z czasem "coś" potem szwankuje.Myślę,że dobrym sposobem jest umiar bo wszystko jest do czasu jeśli przekroczy się granicę smiling smileyPozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.