Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Sanatorium Świeradów Zdrój
Wysłane przez: ANKA (---.anko.torun.pl)
Data: 26 pa� 2009 - 19:04:32

Witam wszystkich serdecznie dostałam skierowanie do świeradowa od 9.11 do 29.11 czy ktoś tam był czy może napisać mi jak tam jest dziękuje z gory

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium Świeradów Zdrój
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 pa� 2009 - 21:12:02

ALE NIE NAPISAŁAS do jakiego jedziesz santorium...ja bylam ale nie na łuszczyce rok temu..jest fantastycznie ale balety to najlepsze w zdrojowej...jest rowniez wiele imprez typu disco za darmo w sanatorium niemieckim co drugi dzien w innym budynku...wiec sie wybawisz zapewne..ale uwaga...tanczyc bedziesz zazwyczaj sama bo 90 % to panie....ale i fajfy sa fajne w 'lesnym borze" trzeba pojsc pod gorke,,,,jest wiele co zwiedzac wiec nawet sama codziennie kilka km w gory super Tobie zrobi.....zycze miłego pobytu ja wspomianm fantastycznie....acha na pokoju ktorym byłam miałam dwie panie, ktore byly 1-wszy raz w sanatorium a miały 69 lat ( o kuli) i 72-letnia...która codziennie ze mna biegała na balety..wiec atmosfere prosze zapewnij sobie sama....nie ma znaczenia wiek wspołlokatorek w pokoju...Zycze swietnych wrazen...i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: Ania (---.pz3-nat.espol.com.pl)
Data: 06 lis 2009 - 01:44:37

Do Ani!
Aniu bierz leki antydepresyjne ,one Cię wzmocnią. Zapytaj się lekarza czy możesz przejść na specjalną dietę,niskowęglowodanową.Wtedy nie wolno by Ci jeść: wyrobów z pszennej mąki,chleba,ciastek,również cukru,napojów słodzonych.Z warzyw pomidorów,papryki.Z owoców wystrzegaj się cytrusów,i jabłek.Chude mięso jak najbardziej.Przedewszystkim ryby,olej lniany,oliwy,orzechy.Jedz dużo warzyw. Co do nabiału chude mleko,twarogi,ser.Myślę że poczujesz się lepiej.Pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium Świeradów Zdrój
Wysłane przez: ANKA (---.anko.torun.pl)
Data: 06 lis 2009 - 14:51:03

JA jade do " Wacława "

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium Świeradów Zdrój
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 lis 2009 - 20:50:18

ANIU swietnie i ja tam byłam....pozdrawiam i zycze miłego zorganizowania sobie czasu...a po baletach mozesz w soboty wracac nawet po 23-ciej...Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.