Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 07 pa� 2004 - 18:15:17

W zasadzie to powinno być pytanie. Czy mamy chęć się razem spotkać ? Czy jest nam to potrzebne ? Zastanawiam się czasami nad tym. Takie spotkanie może dodać siły, można wymienić się poglšdami. Coœ w rodzaju grupy wsparcia, ale oczywiœcie takiej nieformalnej, na luzie. Co wy na to ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Przemek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2004 - 20:01:11

Piotr dobre - tylko zauwaz ze ludzie sa chyba z calej Polski np. ja jestem z wielkpolski !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: lucca (217.172.254.---)
Data: 08 pa� 2004 - 08:49:20

Dokładnie. POmysł fajny ale... jak chesz to zorganizować?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Monia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 pa� 2004 - 09:53:46

Słuchajcie, super pomysł. Też o tym kiedyś myślałam. Myśle, że jak tylko chcemy to co jakiś czas możemy się spotkać. Albo podzielić się na grupy zgodnie z miejscem zamieszkania. Może się da wypośrodkować jakieś miejsce, żeby dojazd nie był trudnością. Ja jestem z Wrocławia. Napiszcie kto jest z okolic?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Amelia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 pa� 2004 - 23:56:42

Uważam że to œwietny pomysł spotkać się. Ja sama osobiœcie nie znam nikogo kto by chorował na łuszczyce a jednak nie ma to jak poznanie kogoœ kto ma taki sam problem.Porozmawiać i wymienić się doœwiatczeniami nie tylko na temat tego jak się leczyć ale tagrze jak dać sobie radę w tym nie zawsze wyrozumiałym i tolerancyjnym społeczeństwie. Owszem nie twierdze że nik nie próbuje mnie zrozumieć tylko że widoczna choroba, nie koniecznie atrakcyjna w wyglšdzie jest spostrzegana różnie przez otoczenie. Bdyby ktoœ chciał ze mnš pogadać na ten temat mój e-mail [email protected] z Lublina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2004 - 21:07:41

Zróbmy sobie dzień ŁUSZCZYKA (nie mylić z Józefem Łuszczkiem- naszym olimpijczykiem), najlepiej w lato, spotkajmy się i pochodŸmy sobie w krótkim rękawku bez krepacji, bo jak wiadomo w kupie raŸniej.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr (213.206.148.---)
Data: 12 pa� 2004 - 13:55:13

No właœnie. Chyba najsensowniej byłoby spotykać się w podgrupach, a raz do roku zrobić zjazd gwiaŸdzisty. Najpierw powinniœmy ustalić nasze miejsca zamieszkania i się zaczšć organizować w podrupy. Może trzeba by było rozpoczšć nowy temat ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: mia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 14:31:24

Ludzie ten pomysł z dniem łuszyka moim zdaniem jest extra!Och choć raz (przynajmniej)chciała bym zaznać co to znaczy kompletnie sfobodny ubiór.Poniewarz mam łuszczyce na brzuchu chodze w jedno częœciowym stroju(kopielowym)a chciałabym zaznać co to znaczy bikini.W Grupie zawsze raŸniejsmiling smiley.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 15:37:41

no nareszcie "mozgi nie sa zajete ł" S O R R Y bardzo chetnie ja jestem z Pabianic i najbardziej wyposrodkowane miasto to Łódz co wy na to ?????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lis 2004 - 15:31:45

Do Moni z Wrocławia: Monika, ja jestem z Brzegu. To jest 40 km od ciebie i jezdze do Wrocka non stop bo mam tam rodzinke =) Napisz do mnie na gg, to sobie pogadamy: 7326358 Pozdrawiam cie, papa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: ROBERT (---.is.net.pl)
Data: 07 lis 2004 - 23:49:13

Świetna sprawa.
Takie spotkanie dobrze by nam zrobiło .
Jestem z Tarnowa.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 08 lis 2004 - 16:35:00

Widzisz Robert jaki pech. Myślalem, ze żużlowy Motor Lublin wejdzie do ekstraklasy. Wtedy bym przyjechał (specjalnie) do Tarnowa na mecz i moglibyśmy się spiknąc. A tak, czekamy na okazję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2004 - 18:19:37

Swietny pomysł,już dawno o tym myślałam,najlepiej w lato a potem nad wodę,to by się dopiero działosmiling smileyjestem z Warszawy,jak ktos chciałby się spotkać to bardzo chętnie,pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: ROBERT (---.is.net.pl)
Data: 08 lis 2004 - 21:45:18

czesc piotr
nic straconego moze kiedys bedziecie w ekstraklasie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: ROBERT (---.is.net.pl)
Data: 08 lis 2004 - 22:04:42

piotr podaj swoj numer gg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 15 lis 2004 - 14:22:23

Sorry, miałem przerwe.
Moje gg 3980681

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 13 cze 2009 - 23:55:27

Spotkajmy sie fajny temat i co widze ostatni post z 2004 roku no nie tak nie moze byc juz poruszalem w innych tematach ten problem mozemy sie przeciez spotykac wystarczy ze w wojewodztwie badz w okolicach miast zbierzemy grupki po 5 ,10 osobek i juz w weekend spotkanko a powaznie Ludziki z ł zacznijcie pisac wiecej o sobioe skad jestescie miasto wojewodztwo dawacf mi tu moze rusze temat bo jest spoko pare osob nie wierze ze nuie choruje w naszych okolicach sam widze kilku a jednego znam osobiscie choc mieszkam w okolicach krosna na wiosce podawac miasta wioski wojewodztwa a spoykanka beda jak nic bede pierwszy iod 2004 roku kto zdazy drugi.... trzeci i tak moze powstac klubik GREGi okolice krosna POdkarpacie no ale mnie dzis wzielo na czytanie forum i pisanie pisze juz na kolejny temacik PISZCIE co wam szkodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: monika (---.net.stream.pl)
Data: 14 cze 2009 - 16:11:55

siemka, jestem z sanoka i z checia sie wybiore do krosna smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 14 cze 2009 - 17:08:14

no ktos napisal powitanko moni dobrze b y bylo sie spotkac fakt licze ze ktos sie jeszcze dołaczy to w grupce moglibysmy wybrac teren i spotkanko na weekendzie w grupie jak nic chodzby pogadac wymienic doswiad , piweczko tez nie zaszkodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: tomi (---.tktelekom.pl)
Data: 14 cze 2009 - 17:34:32

Fajny pomysł ale ja troche dalej mieszkam Toruń.Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.