Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pytanie
Wysłane przez: marcinek6661 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 mar 2010 - 19:17:53

Hej witam wszystkich. Chcialem w srokcie opowiedziec ;p histroie o łuszczycy winking smiley i zadać jedno konkretne pytanie otóż.

Na lewym łokciu jakieś dwa miesiące temu zaczełami sie robić taka warstwa łuski. tylko na łokciu. poszedłem do dermatologa i on rzekł łuszczyca zapisał mi dwie maści pierwsza jakaś robiona w aptece która odponad 100lat jest stosowana i ponoć miała dziiałac i jakiś elcom czy jakos tak smiling smiley no i ja grzecznie smarowałem i łuska mi odpadła smiling smiley teraz w miejsciu gdzie byłaluska łuski już nie ma ale za to w okol zrobił sie taki ciemny krag (tylko wokol miejsca gdzie były strupy)i gdzie niegdzie na łokciu są czerwone takie jakby zadrapania czy tak wyglada przebieg leczenia łuszczycy czy może lekarz sie pomylił ?

I kolejne pytanie? Czy z tą chorobą moge przebić sobie ucho xD?

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie
Wysłane przez: beataa (---.net.stream.pl)
Data: 23 mar 2010 - 19:26:06

po elocomie wiadome ze pomoglo bynajmiej na pare dni powinno bo to steryd a ta robiona masc to przypuszczazm ze cygnolina, bo wlasnie po niej jak ci sie paćnie na zdrowa skóre to robi ciemne plamy.
A co do uszu to ja mam 5 kolczykow na jednym uchu i jakos żyje hehe nic mi sie w tym miejscu nie robi xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 mar 2010 - 19:26:34

a ja mam pytanie czy ktos z was stosowal cynk w tabletkach ja stosowalam przez miesiac duze dawki i wszystko zeszlo i powinnam zmiejszyc dawke i brac dalej a tak po roku spokoju powrocila l pytalam kilku lekarzy ale oni tylko wzruszaja ramionami i zero jakiejkolwiek informacji a ja nie mam odwagi zaczac znow tak duzej dawki sama

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie
Wysłane przez: rill (---.centertel.pl)
Data: 23 mar 2010 - 22:33:03

Co za glupi lekarz ktory przepisuje cygnoline a nie tlumaczy jak wazne jest rozwazne stosowanie???

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.