Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Luszczyca na twarzy, ktos ma jakis pomysl?
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 25 kwi 2010 - 22:34:21

Hej

Jakies 3 dni temu dostalam straszny wysyp luszczycy na twarzy... od uszu, po kosci skroniowe az do nosa, wygladam doslownie jak czubek! Smaruje roznymi kremami natluszczajacymi, ale wszystko strasznie piecze...

Czy ktos ma jakis dobry sposob? Prosilabym o pomysly bez sterydow sad smiley

pozdrawiam i z gory dziekuje!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca na twarzy, ktos ma jakis pomysl?
Wysłane przez: Piotreklysy (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2010 - 02:33:05

witam mam ten sam problem łuszczyca pojawiła mi się na nosku na środku powiem tak pomogło mi opalanie na solarium promienie uv wiadomo brakło mi kaski ale ładnie znikało mozesz też spróbować albo też stosuje lek robiony od dermatologa i to nie jest steryd podaje jego skład robią go w aptece dobry jest na łuszczycę głowy ale ja smaruję też nosek i ładnie zbladł ale ostrzegam trochę piecze ale po chwili ustaję dobra podaję skład

Acidi salicylini 10 %

Ol.Ricini 20 %

Ol.Oliwe od 100 %

tak mam napisane na tej kartce z apteki co lek robili mogłem się pomylić w jakiejś literce ale w Aptece będą wiedzieć o co chodzi po tym składzie jak im podasz koszt buteleczki 100 ml 25 zł i smaruje się plamki na głowie i można na nosku blisko oczów nie smarować bo w składzie jest salicyla pozdrawiam i zyczę szybkiej poprawy i duzo przebywać na słoneczku lub solarium to też pomaga smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca na twarzy, ktos ma jakis pomysl?
Wysłane przez: Piotreklysy (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2010 - 03:15:04

i jeszcze jedno ta oliwka slicylowa jest na skórę głowy ale ja zaryzykowałem na nosek nie wiem jak na skronie ale mozesz wypróbować po smarowaniu bedzie szczypać ale powina być poprawa po 3 4 dniach zobaczysz i jak mówiłem nie stykaj tej oliwy z oczami a plamki na twarzy delikatnie smaruj i staraj się być dużo na słoneczku lub solarium pozdro smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca na twarzy, ktos ma jakis pomysl?
Wysłane przez: jush 25 (212.244.229.---)
Data: 26 kwi 2010 - 10:11:25

no solar i słoneczko pomaga ale na twarz trzeba ostroznie podobnie ostroznie z masciami jak kiedys miałem problem z twarza uszami po wielu masciach kremikach pomógł dopiero elidel pozniej miałem jeszcze protopic zeszło ładnie elidel - to drogi jest ale bezpieczny nie zawiera sterydów .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca na twarzy, ktos ma jakis pomysl?
Wysłane przez: rill (---.centertel.pl)
Data: 26 kwi 2010 - 22:02:00

protopic 0,03 lub 0,1 % bardzo skuteczny i bezpieczny na twarz koszt 60zl ale na dlugo starcza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Luszczyca na twarzy, ktos ma jakis pomysl?
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 27 kwi 2010 - 11:21:59

Ok, super! dzieki za pomoc!

Protopic juz zamowiony a grzebien tez za niedugo bedzie w domu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.