Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Busko- zdrój czerwiec- lipiec 2010
Wysłane przez: iwonaaa (---.sta.tvknaszapraca.pl)
Data: 04 maj 2010 - 07:27:04

Cześćsmiling smiley
Czy może jedzie ktos z Was do sanatorium do Buska w czerwcu tego roku?
A może ktos był? Pytam, bo dostałam skierowanie i bardzo jestem ciekawa jak tam jest. Pozdrawiam Iwona.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Busko- zdrój czerwiec- lipiec 2010
Wysłane przez: Pluum (---.chello.pl)
Data: 04 maj 2010 - 09:05:08

Ja byłam jakieś 5 lat temu w "Oblęgorku". Podbijam Ci temat "szpital uzdrowiskowy" tam poczytaj o wrażeniach winking smiley W razie pytań pisz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Busko- zdrój czerwiec- lipiec 2010
Wysłane przez: Andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2010 - 12:31:27

Bylem w Busku w marcu bylo super.Chcesz wiecej gg23026759 pozdrawiam Andrzej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Busko- zdrój czerwiec- lipiec 2010
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 04 maj 2010 - 13:15:13

Witam a skierowanie sie dostaje od sprcjalisty czyli dermatologa czy mozna tez od rodzinnego ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Busko- zdrój czerwiec- lipiec 2010
Wysłane przez: Andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2010 - 14:38:02

Tom-pobierz druk z internetu NFZ idz do dermatologa powiedz ze chcesz jechac.do;sanatorium-[oplaty w zaleznosci jaki dostaniesz pokoj 1 czy3 osoby placisz za pobyt ,oplate klimatyczna,telewizor].Szpital-sanatoryjny placisz tylko za tetewizor.Zabiegi zalezy jakie zapisze ci lekarz prowadzacy[kapiele siarkowe,lampy,borowina,masaz,gimnastyka obowiaskowa.]Wieczorem piwo i balety wiecej daja niz miesiac smarowania.sanatoria dla -L To-lodek-Zdroj,Busko-Zdroj,Swinolujscie Lekarz niech zaznaczy gdzie chcesz jechac.okres oczekiwania 18 miesiecy. Po szpitalu szybciej.Oczywiscie druk trzeba wyslac do NFZ.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.