Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: Ala17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lip 2009 - 16:23:15

Hej ja zmagam sie z łuszczycą 2 lata i codziennie albo co drugi dzień musiałam smarować głowesad smileyNa początku było kiepsko bo nie wiedziałam co robić z popękaną do krwi skoróbką...Zaczęłam stosowan setki maści,płynów,szamponów,naparów-WSZYSTKO,ale niestety rezultatów nie byłosad smiley W poniedziałek mama kupiła mi szampon Denerox i rewelkagrinning smiley Ciesze sie jak głupiagrinning smileygrinning smiley Po pierwszym myciu już nie musiałam smarować głowysmiling smileysmiling smileysmiling smileyTo taka cudowna ulgasmiling smileyPróbujcie może Wam też sie uda,powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: thony (---.81-167-234.customer.lyse.net)
Data: 30 sie 2009 - 21:15:43

Witam . Czy orientujesz się, czy Denorex ma jakies sterydy w sobie ? Pomógł mi , na rok miałem spokój . Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: korn (---.infocoig.pl)
Data: 30 sie 2009 - 23:17:33

Podobno jest to preparat z dziegciem nie posiadający sterydów. Ale niech sie ktoś wypowie obeznany smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: Ala17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 wrz 2009 - 17:01:44

Dużo czytałam i to nie jest zaden steryd,takze spoxsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 01 wrz 2009 - 20:43:01

Z odżywką ten denorex czy bez miałaś????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: ania22 (212.244.229.---)
Data: 01 wrz 2009 - 21:38:26

Denorex to dobry szampon na mnie dziala bardzo dobrze a nawet ostatnio kupilam 2 opakowania bo w buteleczce malo a farmaceutka powiedziala ze firma produkujaca denorex przestala produkowac i w aptekach sa juz ostatki starych dostaw a nowych ma podobno nie byc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 01 wrz 2009 - 23:07:01

ciekawe co jeszcze wycofaja geralen , masci wszelkiego rodzaju dziiegciowe znacie cos jeszcze wycofuja produkty dobre nie drogie a ciekawe czego nie wycofuja nic na sterydach Znacie co jest ostatnio wycofyyywane piszcie komuuus sie przyda na zapaski hehehehehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: luk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2009 - 22:43:13

Zgadzam sie szamponu juz nie ma w altekach,ja kozystalam z szamponu FIDERM TAR,ale i on zmienil nazwe i sklad jest dla chrych na luszczyce bezuzyteczny i mamy problem coraz miej peparatow skuecznych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon Denorex i łuszczyca na głowie znikasmiling smiley
Wysłane przez: mozarcik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2010 - 21:16:50

Denorex wycofuja bo w USA stwierdzono ze dziegcie i substancje smoliste w tym szamponie moga powodowac raka skory, fakt ze denorex jest super bo ma mentol i nie swedzi tak skor i ladnie zluszcza (ma troche kw salicylowego) i skora jest swieza ale to szampon lecznieczy nie do codziennego stosowania, aha i nie zawiera sterydow *choc sa takie szampony)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.