Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
cos nowego . look !!!
Wysłane przez: darek (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 01 lip 2009 - 17:07:16

Horse milk enormously beneficial for skin complaints
In Belgium and the Netherlands, horse milk is becoming extremely popular amongst people who suffer from psoriasis or eczema. In those countries, people have used horse milk for skin complaints for many years, and it is producing astonishing results.
For more than 40 years, Marc Nuyttens (50) from Belgium suffered from psoriasis, but he has been free from complaints for the last two years. "And all because of horse milk", he grins.
"I was barely seven years old when the complaints started. Fortunately it did not go beyond my feet and lower legs, but I really suffered for many years. I could not tolerate socks, long trousers, or even a sheet over my legs at night. The itching drove me crazy."
"I was prescribed cortisone cream for years and years; I dread to think how many pots I smeared on my feet and legs. As soon as I would stop, the red scaly patches would return. One day a friend of mine suggested I try the horse milk cure."
"Each day, I drank a quarter of a litre. After one week, the psoriasis patches turned scarlet red. I wanted to stop, but my friend encouraged me to continue; this worsening was a purifying reaction in my body that was caused by the horse milk. After 2 to 3 weeks, the situation started to improve and after 6 weeks, the patches were virtually gone. For the last two years I have not had any complaints at all."
Medical World
Following the countless positive results with horse milk, a study was set up at the University of Jena and the results were remarkable.
A total of 23 people with light to medium-severe eczema were tested. One group of these people used horse milk for a period of 4 months, whilst another group used a placebo. Each month, the participants? skin complaints were evaluated and the participants were asked to explain their experiences in relation to any reduction in the itching caused by eczema.
The study demonstrated that there were no improvements amongst the people who used the placebo. However, the participants who used horse milk for four months noticed improvements of up to 30%.
The studies also demonstrated that the longer you used horse milk, the better the results became.
Until recently, horse milk was only available in its natural liquid form. Many people think that horse milk has an insipid and disagreeable flavour, and there is a problem with its limited shelf life. Now horse milk is available in capsules by the name of Equilac - they work just as well, they are even easier to use, and with the capsules you don?t experience the disagreeable taste.

Rapid Result
Equilac is suitable for adults and children without any side effects. 2 capsules a day for a period of 3 months is sufficient. The improvements occur after approximately 3 weeks ? the itching reduces and the patches become less red.
Creams alone are not enough
It is not enough to apply creams or hormone creams, as they only work temporarily and only suppress the external symptoms. If you do not apply cream for 3 days, the itching and the patches return immediately. If you really want treatment, you need to tackle the cause - from the inside - and this is what Equilac does for your skin.
Horse milk is conquering the world
Until recently horse milk was only available in Belgium and the Netherlands, but the Equilac capsules can be sent to any country.
NB: Equilac is not available from your pharmacist. It is an exclusive food supplement that cannot be produced on a large scale. At the moment, Equilac is only available from this site.
Do something today
You can do something positive about your psoriasis or eczema today! Request your Equilac 3-month treatment by completing the order form below. Who knows, soon you may join the ranks of our satisfied users! Try it! The total cost price is 75 EUR for 3 months, which is just 0.83 EUR a day ? your skin and your body deserve this minor investment.
www.equilac.net

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 02 lip 2009 - 00:03:00

dobreee darkoskiwinking smileya moze by tak po polskiemu,moj english jest do bani hehewinking smileypozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: sylwia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 lip 2009 - 00:53:27

Popieram, może ktoś znajdzie chwilę i przetłumaczy...?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2009 - 09:02:22

Mozna wejsc z poziomu google przez tlumacza i da sie zrozumiec. Chodzi o preparat z mleka konskiego - jakies kapsulki.
Troche checi dziubaski...;p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 02 lip 2009 - 23:41:56

Zygfryd Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mozna wejsc z poziomu google przez tlumacza i da
> sie zrozumiec. Chodzi o preparat z mleka konskiego
> - jakies kapsulki.
> Troche checi dziubaski...;p


oh Ty Zygfryd...dziubaskuwinking smiley....koń i mleko:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2009 - 09:09:17

No może i nie jestem poliglotą ale co znaczy "horse milk" jeszcze wiem.
Także dziubaski tutaj akurat pisałem poważnie. Pod spodem tłumaczenie google:

Jazda mleka bardzo korzystne dla skóry skarg

W Belgii i Holandii, konia mleka staje się bardzo popularna wśród ludzi, którzy cierpią z powodu łuszczycy lub wyprysk. W tych krajach, osób skorzystało konia mleka dla skóry skarg przez wiele lat, i ma to zadziwiające rezultaty.

Przez ponad 40 lat, Marc Nuyttens (50) z Belgia ucierpiała łuszczycy, ale on był wolny od skarg na ostatnie dwa lata."A wszystko z powodu konia mleko", on grins.

"Byłem zaledwie siedem lat, gdy rozpoczął skarg. Na szczęście to nie wykracza poza moje nogi i dolne nogi, ale rzeczywiście poniesionej przez wiele lat. I nie mógł tolerować skarpetki, długie spodnie, a nawet arkusz ponad moje nogi w nocy . Na swędzenie pojechaliśmy do mnie szalony. "

"Byłem przepisany kortyzon krem do roku i lat; I bać myśleć ile więcierzy I smeared na moje stopy i nogi. Jak tylko będę zatrzymać, czerwony łuskowaty łatki zwróci. Pewnego dnia mój przyjaciel zasugerował I spróbuj Koń mleka leczyć. "

"Każdy dzień, pili i jedna czwarta na litr. Po jeden tydzień, w łuszczycy łatki się Scarlet Red. Chciałem zatrzymać, ale mój przyjaciel zachęca mnie do dalszego to pogorszenie było oczyszczanie reakcji w moje ciało, które zostało spowodowane przez Koń mleka. Po 2 do 3 tygodni, sytuacja zaczęła ulegać poprawie i po 6 tygodni, poprawki zostały praktycznie zniknęły. Przez ostatnie dwa lata Nie miałem żadnych skarg na wszystkich ".

Kremy nie są wystarczająco

Nie wystarczy stosować kremy lub hormonu kremy, gdyż tylko tymczasowo i tylko tłumić zewnętrznych objawów. Jeśli nie stosuje się krem do 3 dni, w swędzenie i poprawki wrócić natychmiast. Jeśli naprawdę chcesz leczenia, należy zająć się przyczyną - od wewnątrz - i to jest Equilac działa na skórę.

Jazda mleka podbój świata

Do niedawna koń mleka była dostępna tylko w Belgii i Holandii, ale Equilac kapsułki mogą być wysyłane do dowolnego kraju.

Uwaga: Equilac nie jest dostępna od farmaceuty. Jest to ekskluzywny suplementy żywnościowe, które nie mogą być produkowane na dużą skalę. Obecnie Equilac jest dostępna tylko z tej strony.

Czy coś dzisiaj

Możesz zrobić coś pozytywnego na temat łuszczycy lub wyprysk today! Wniosek swój Equilac 3-miesięcy leczenia, wypełniając formularz zamówienia poniżej. Kto wie, może wkrótce dołączyć do szeregów naszych zadowolonych użytkowników! Łączna cena wynosi 75 EUR za 3 miesiące, co jest tylko 0,83 EUR dziennie - skóry i ciała zasługują tym drobne inwestycje.


Jeżeli chodzi o gramatyke to nie chciało mi się bo da się zrozumieć. Na koniec dodam, że do odważnych świat należy także powodzenia w leczeniu winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 03 lip 2009 - 20:33:55

super Zygrfydsmiling smileyjuz dawno sie tak nieubawilam.{Na swedzenie pojechalismy do mnie szalony} heeheheheheheh.pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 03 lip 2009 - 20:55:30

O Jezu!!!!!!!!Poryczałam się ze śmiechu!!! "Na szczęście to nie wykracza poza moje nogi i dolne nogi"...Czy to chodzi o ręce i nogi??? Bo rozumiem, że koń ma 4 nogi ale ja tylko dwie. Czuje, że po takiej dawce śmiechu moja dwudziestoletnia łuszczyca sama zejdzie z moich 4 odnóży i nie tylko...

Jazda mleka podbój świata - to od dzisiaj moje motto życiowe
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 03 lip 2009 - 23:18:21

Anka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> O Jezu!!!!!!!!Poryczałam się ze śmiechu!!! "Na
> szczęście to nie wykracza poza moje nogi i dolne
> nogi"...Czy to chodzi o ręce i nogi??? Bo
> rozumiem, że koń ma 4 nogi ale ja tylko dwie.
> Czuje, że po takiej dawce śmiechu moja
> dwudziestoletnia łuszczyca sama zejdzie z moich
> 4 odnóży i nie tylko...
>
> Jazda mleka podbój świata - to od dzisiaj moje
> motto życiowe
> pozdrawiam
hehehehehe....nie mogesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 05 lip 2009 - 22:08:48

Zygfryd Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No może i nie jestem poliglotą ale co znaczy
> "horse milk" jeszcze wiem.
> Także dziubaski tutaj akurat pisałem poważnie.
> Pod spodem tłumaczenie google:
>
> Jazda mleka bardzo korzystne dla skóry skarg
>
> W Belgii i Holandii, konia mleka staje się
> bardzo popularna wśród ludzi, którzy cierpią z
> powodu łuszczycy lub wyprysk. W tych krajach,
> osób skorzystało konia mleka dla skóry skarg
> przez wiele lat, i ma to zadziwiające rezultaty.
>
> Przez ponad 40 lat, Marc Nuyttens (50) z Belgia
> ucierpiała łuszczycy, ale on był wolny od skarg
> na ostatnie dwa lata."A wszystko z powodu konia
> mleko", on grins.
>
> "Byłem zaledwie siedem lat, gdy rozpoczął
> skarg. Na szczęście to nie wykracza poza moje
> nogi i dolne nogi, ale rzeczywiście poniesionej
> przez wiele lat. I nie mógł tolerować
> skarpetki, długie spodnie, a nawet arkusz ponad
> moje nogi w nocy . Na swędzenie pojechaliśmy do
> mnie szalony. "
>
> "Byłem przepisany kortyzon krem do roku i lat; I
> bać myśleć ile więcierzy I smeared na moje
> stopy i nogi. Jak tylko będę zatrzymać,
> czerwony łuskowaty łatki zwróci. Pewnego dnia
> mój przyjaciel zasugerował I spróbuj Koń mleka
> leczyć. "
>
> "Każdy dzień, pili i jedna czwarta na litr. Po
> jeden tydzień, w łuszczycy łatki się Scarlet
> Red. Chciałem zatrzymać, ale mój przyjaciel
> zachęca mnie do dalszego to pogorszenie było
> oczyszczanie reakcji w moje ciało, które
> zostało spowodowane przez Koń mleka. Po 2 do 3
> tygodni, sytuacja zaczęła ulegać poprawie i po
> 6 tygodni, poprawki zostały praktycznie
> zniknęły. Przez ostatnie dwa lata Nie miałem
> żadnych skarg na wszystkich ".
>
> Kremy nie są wystarczająco
>
> Nie wystarczy stosować kremy lub hormonu kremy,
> gdyż tylko tymczasowo i tylko tłumić
> zewnętrznych objawów. Jeśli nie stosuje się
> krem do 3 dni, w swędzenie i poprawki wrócić
> natychmiast. Jeśli naprawdę chcesz leczenia,
> należy zająć się przyczyną - od wewnątrz - i
> to jest Equilac działa na skórę.
>
> Jazda mleka podbój świata
>
> Do niedawna koń mleka była dostępna tylko w
> Belgii i Holandii, ale Equilac kapsułki mogą
> być wysyłane do dowolnego kraju.
>
> Uwaga: Equilac nie jest dostępna od farmaceuty.
> Jest to ekskluzywny suplementy żywnościowe,
> które nie mogą być produkowane na dużą
> skalę. Obecnie Equilac jest dostępna tylko z
> tej strony.
>
> Czy coś dzisiaj
>
> Możesz zrobić coś pozytywnego na temat
> łuszczycy lub wyprysk today! Wniosek swój
> Equilac 3-miesięcy leczenia, wypełniając
> formularz zamówienia poniżej. Kto wie, może
> wkrótce dołączyć do szeregów naszych
> zadowolonych użytkowników! Łączna cena wynosi
> 75 EUR za 3 miesiące, co jest tylko 0,83 EUR
> dziennie - skóry i ciała zasługują tym drobne
> inwestycje.
>
>
> Jeżeli chodzi o gramatyke to nie chciało mi się
> bo da się zrozumieć. Na koniec dodam, że do
> odważnych świat należy także powodzenia w
> leczeniu winking smiley


Zygfrydzie, czy ty masz żonę lub inną kobietę? Jeśli nie, ja jestem chętna. Trochę łuszczycowa ale zawsze piękna
Anna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: waldi (---.centertel.pl)
Data: 06 lip 2009 - 06:32:46

jak już łykać to coś co jest zareistrowane ja sotsuję kapsułki blue cap jako wspomaganie leczenia i całkiem całkiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2009 - 09:50:04

Anka Napisał(a):

>
> Zygfrydzie, czy ty masz żonę lub inną kobietę?
> Jeśli nie, ja jestem chętna. Trochę
> łuszczycowa ale zawsze piękna
> Anna


Hmmmmm cóż za ciekawa propozycja Aniu... smiling smiley Tylko że ja nie jestem taki łatwy ;p
W każdym bądź razie rozważę wszystkie aspekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 06 lip 2009 - 15:44:21

WOW!!!Anna,gratuluje jestes odwazna skladajac Zygfrydowi taką propozycje...a noz widelecsmiling smileycos z tego bedzie...,ale nieodpowiedzial na Twoje pytanko...@Zygfryd to masz tą zone???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 lip 2009 - 19:58:31

Juz jestem, a Zygfryd znowu nie odpowiedział...Ma żonę czy nie??? Stawiam 6 zł na to , że nie ma. Zakłady przyjmuję do piątku wieczorem włącznie...jesli nawet ma, to chyba taką bardzo cichą więc sobie dam radę...Zygfryd ile masz tej pieprzonej łuszczycy?????Czy jeśli wyjdziemy w tzw. miasto to będziemy jak UFO? Problem tylko jeden, ja mam skończone 18 lat i mniej nie będę już miała. Nawet skończyłam 40 ści ale to tajemnica....
ZYGFRYD. ODEZWIJ SIĘ!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 lip 2009 - 20:13:46

Czarna,
a on ma co? garba, szklane oczy, łuszczycę???A co z tą żoną. Ona jest czy jej nie ma???

"Tylko że ja nie jestem taki łatwy"
W każdym bądź razie rozważę wszystkie aspekty.

czarna,
on rozważa i rozważa...
A ja tęsknie
A

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 06 lip 2009 - 21:16:50

Anna moze miec szklane oczy,ale zeby nie mial uszów odstajacych hehe...nie tak serio, to napewno niezle ciacho z Niego,a z ta zonką to niebylabym taka pewna Aniu,zobacz zmyło Zygfryda z forum...moze ma zakaz i zonka Go wylogowala,albo siedzi w zaciszu i rozważaaaaaawinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 09:05:04

I co się tak gorączkujecie we dwie.
Nikt mnie nie wylogowal, a tym bardziej zona. Chyba ze wirtualna. :p
Na miacho mozemy smigać, u mnie łuszczycy nie widać takze nie bedziesz musiała sie mnie wstydzic. Chyba ze nie lubisz 10 lat mlodszych ;p.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 07 lip 2009 - 09:29:43

i wszystko jasne...winking smiley))Zygfryd co do mnie, to ja sie nie goraczkujesmiling smileyto sa żarty z mojej strony.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 09:39:39

Tylko winni sie tlumacza ;>
Spoko loko koko i inne bzduroko czarna... Dziubasku kazdemu potrzebne sa zarty inaczej bysmy musieli prozac garsciami zajadac winking smiley.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 07 lip 2009 - 11:13:54

ożesz Ty Zygfryd...winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.