Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
doktor SOBIERAJ i jego ziolo lecznictwo
Wysłane przez: seba londyn (91.84.214.---)
Data: 26 lip 2010 - 21:36:47

witam wszystkich ktorzy lecza sie u dok sobieraja czy ktos stosowal jego leki ponoc bardzo pomagaja czytalem wiele pos...i po okresie 3 miesiecy nie ma zadnych znakow oraz stosowanie lekow ziolowych salmon oil oraz liangiao baidu wan czekam na odp bardzo mi zalerzy na panstwa odpowiedziach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: doktor SOBIERAJ i jego ziolo lecznictwo
Wysłane przez: seba londyn (91.84.214.---)
Data: 26 lip 2010 - 21:42:50

CZYTALEM NAPRAWDE WIELE OPINI NA JEGO TEMAT OD DZIECI PO STARSZYCH WSZYSCY WYRA....SIE BARDZO DOBRZE JEDNI PISZA ZE PO OKRESIE 3 MIESIECY ZACZELO IM WSZYSTKO ZANIKAC DRUDZY MUSIELI TROSZKE DLURZEJ POSIECIC OKOLO 6 MIESIECY JESZCZE INNI Z BARDZO CIEZKO DO 9 MIESIEC STOSOWANIA LEKOW CHINSKICH PROSZE O POSLY PANSTAWA I OPINIE MOZE KOMUS NAPRAWDE POMOG I POMORZE INNYM PRZY OKAZI POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: doktor SOBIERAJ i jego ziolo lecznictwo
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 27 lip 2010 - 00:00:04

Witaj!!! A kto to taki ten DR.Sobieraj???? Pierwszy raz słyszę o tym gościu. Nic nigdy nie czytałam o tym Panu.Napisz coś więcej,gdzie przyjmuje pacjentów????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: doktor SOBIERAJ i jego ziolo lecznictwo
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 27 lip 2010 - 01:11:53

DO DANA WITAJ OGOLNIE POCHODZI Z KATOWIC ALE PRZYJMUJE RAZ W MIESIACU W KAZDYM WIEKSZYM MIESCIE W POLSCE SA POBIERANE WLOSY DO ANALIZY LEKI KTORE PODAJE DO ZARZYWANIA SA Z CHIN ORAZ SALMON OIL SA DROGIE JA ZA PIERWSZA WIZYTE ZAPLACILEM 750ZL STOSUJE LEKKI I WIDZE POWOLA POPRAWE DOKTOR SOBIERAJ TWIERDZI CZYM POWOLEJ TO ZNIKA TYM DUZE UTRZYMOJE SIE SPOKUJ JESLI KTOS MA JAKIES PYTANIA ZAPRASZA NA MEILA Z DOPISKIEM DOK S..... POZDRWIAM [email protected] chce sie szybko wyleczyc chocby na okres 2-5 lat kasa nie ma znaczenia dla mnie tylko zdrowieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: doktor SOBIERAJ i jego ziolo lecznictwo
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 30 lip 2010 - 00:26:02

siemka czy leczyl sie ktos u niego prosze o odpowiedzzzzzzz

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.