Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
uczep trójlistny
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 wrz 2007 - 21:58:10

Witam, stosuję od 3 miesięcy uczep trójlistny i efekty są bardzo dobre.Zniknęły mi zmiany na rękach ,pośladkach,plecach.Mam jeszcze trochę na łydkach,ale są blade.Jednocześnie piję aloes i smaruję się aloesową maścią z firmy Herbamedicus.Boże, w tym roku na ślub koleżanki pójdę w sukience z gorsetem i nie będe się martwić o widoczne syfki na nogach.A co mąż wyprawia,.........

Opcje: OdpowiedzCytuj
sanatorium SWINOUJSCIE..teraz
Wysłane przez: JA..44 (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 17 wrz 2007 - 09:38:02

KOCHANI...jestem w Swinoujsciu jesli ktos byc moze w tym samym czasie PRZEBYWA TO SPOTKAJMY SIE...MOJ NR TO 0504659028 pozdrowienia ze SLONECZNEGO swinousjcia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: uczep trójlistny
Wysłane przez: karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2007 - 15:16:11

Droga Kasiu!!Czy możesz napisać coś więcej o tym uczepie trójlistnym??? Co TO JEST,JAK NALEŻY GO STOSOWAĆ?? słysze o nim po raz pierwszy,z góry dziękuję!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: uczep trójlistny
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2007 - 17:03:54

Drogi Karolu, zamówiłam w Interecie uczep .Otrzymałam dwie buteleczki,używam ich -
trzydzieści kropli trzy razy dziennie.Nuda z tym przeliczaniem kropel,ale warto .
Polecam,naprawdę działa ,ja jestem bardzo zadowolona.Kaśka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: uczep trójlistny
Wysłane przez: przemex (---.icpnet.pl)
Data: 06 lis 2007 - 09:15:24

A ja powiem tak, zakupiłem też ten uczep trójlistny, stosuję już 2 miesiace bardzo systematycznie 3x dziennie (w drugim miesiacu zwiekszylem nawet dawkowanie do 10 kropli na 1 pobieranie tyle jest maksymalnie dozwolone), podchodziłem do tego z pelną nadzieją, niestety brak efektu, praktycznie wogóle nie ma poprawy, jest tak jak bylo. Krople te są dosyć drogie, smak raczej goszkawy, ale zarówno smak jak i cenę można przeboleć, gdyby jeszcze jakiś efekt był, ale nic zero, od 2 tygodni dodatkowo nacieram kroplami miejsca chore od łuszczycy, też nic nie daje. Oczywiscie jeżeli ktoś chce spróbować to radze kupić mniejszą buteleczkę w aptekach ziołowych są po ponad 40 zł., ale np. na allegro można dostać za 25 zł. o pojemności 50ml jest o połowę mniejsza ale i tak ze spokojem starcza na ponad miesiac testu. Ale naprawdę mi nic nie pomogło...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: uczep trójlistny
Wysłane przez: Nina (---.aster.pl)
Data: 31 sie 2009 - 17:21:14

kasia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Drogi Karolu, zamówiłam w Interecie uczep
> .Otrzymałam dwie buteleczki,używam ich -
> trzydzieści kropli trzy razy dziennie.Nuda z tym
> przeliczaniem kropel,ale warto .
> Polecam,naprawdę działa ,ja jestem bardzo
> zadowolona.Kaśka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: uczep trójlistny
Wysłane przez: odyta (---.tktelekom.pl)
Data: 08 sie 2010 - 18:59:38

Piję ziele uczepu już ponad półtora miesiąca i chyba efekty zaczynają być widoczne... zmiany, szczególnie te stare zmniejszyły się, są płaskie, bez łuski.

Zaparzone ziółka pije 3 x dziennie.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.