Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: Tom (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 16 cze 2007 - 12:56:55

Witam

Jak sie mozecie domysleć, jestem łuszczykiem, podobnie jak Wy.
Od czasu kiedy pojawiły mi sie kropki moje zycie sie zmieniło dramatycznie.
Mam 34 lata i jestem wolnym facetem z Warszawy. Przed chorobą nie miałem problemu z umawianiem sie z kobietami - randkami, teraz jest znacznie gorzej.
Mam juz dość wyjasniania i przekonywania ze kropki to nie exema i nie jest to jest zakażne. Mam dość ukrywania swoich dłoni i noszenia długich koszul / spodni zeby nie dostawć 1000 pytań co to jest, skad sie wzieło i etc.
Dlatego tez mysle ze poprzez to forum chciałbym sie umowic / spotkac fajna osobe / kobiete która poprostu bedzie rozumiała tą naszą przypadłosc.
Ja wiem ze to forma matrymonialnego ogłoszenia smiling smiley ale w koncu na forum mozna o wszystkim pisać. Prosze mnie zle nie zrozumieć ze szukam dziewczyn na szybkie numerki czy cos podobnego. Ja szukam bratniej dusz mających podobne problemy .

Pzd serdecznie i czekam na Wasz odzew.....
TS

Ps. A moze zrobić ( znacie ) jakiś serwis towarzysko / matrymonialny dla łuszczyków ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: Bogus (---.chello.pl)
Data: 16 cze 2007 - 14:19:10

w czym rzecz zeby znalezc sobie wartosciowa dziewczyne ...wiem ze masz dyskomfort ale postaw sie na miejscu faceta przykutego do wozka !!!
to jest nasza wina luszczykow ze zamiast rozpowszechniac i zarazem edukowac spoleczenistwo chowamy nasze problemy za dlugimi rekawami...

ja choc mam sliczna zona (poznala mnie gdy mialem retrodermie) i problem z glowy ..ni mam zamiaru ukrywac sie wiecej jak partyzant ...

jak masz ochote wyskoczyc do lasu kabackiego na rower (W KROTKIM STROJU SPORTOWYM !!!!!) to zapraszam nie sadze zebys byl gorzej odemnie zssypany

zaslanianie sie choroba w twoich sercowych porazkach jest zbyt blachym rozwiazaniem....

Znam setke osob zdrowych a w tym jebanym miescie samotnych,,,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: tomka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2007 - 21:24:24

rozumiem Ciebie doskonale, ale wiem że są ludzie, którzy w pełni akceptują naszą chorobę, nawet w bardzo bliskich kontaktach... Wiem zarazem, że trafienie na taką właściwą osobę nie jest wcale łatwe, ale problem z tym mają również zdrowi. Myślę, że jako facetowi i tak jest Ci łatwiej, bo kobietki są chyba bardziej wyrozumiałe w takich kwestiach.. A szukanie pani z ł chyba nie do końca jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli masz poważne zamiary bo niewątpliwie PAN z ł + PANI z ł = dziecko z ł. Sam wiesz jak się z tym męczysz, więc po co krzywdzić swoje własne dziecko? Oczywiście jak się akurat zakochasz w Pani z ł to już inna sprawa, bo tak to już jest że "wielka miłość nie wybiera..." Ale póki co życzę znalezienia wyrozumiałej zdrowej kobietki, która pokocha Ciebie i Twoją Panią Ł również!!! POWODZENIA!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2007 - 11:14:36

rozumiem Cię doskonale sama nieczęsto o tym mówię ... o mojej chorobie wie rodzina i najbliżsi znajomi i to tyle
też nie lubie wzroku innych i tłumaczenia się co to jest więc dla świętego spokoju chodze w bluzkach z dłuższym rękawem spodniach 3/4
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2007 - 11:16:31

Tom od kiedy chorujesz tzn ile już lat...?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: Tom (80.50.252.---)
Data: 21 cze 2007 - 21:33:26

Ja juz od 4 lat ma łuszczyce , w sumie zaczeło sie niewinnie , kilka kropek, a teraz co 6 mieś mam re-emisje. Tak ze ląduje w szpitalu na 2-3 tyg.
Teraz własnie znowu mam to paskudztwo, a ze wysypało mi ręce to nawet długie koszulę nie pomagają. A ja mam taką prace ze wszyscy patrzą na ręce ( jak pisze po klawiaturze albo robie prezentacje) wiec mozna sobie wyobrazić jaki to nie fajne.

A Ty jak długo na to ?

Pzd

TS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2007 - 08:41:17

Cześć
Rozumiem Cie doskonale kiedyś miałam plamy na dłoniach i oczywiście wiele osób mnie dopytywało co to itp. Było to kilka lat temu po naswietlaniach Puva zeszło i do dziś na dłonie nie wróciło ... tylko na dłonie. Teraz tez u mnie było gorzej i znów rozpoczełam naświetlania Puva bo u mnie dają one dobre efekty. Ja choruje juz jakies 11 lat .
Pozdrawiam
M.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: imbirowa (---.1.telkab.pl)
Data: 22 cze 2007 - 20:12:16

Czesc !!!
Jestem singielka - 34 lat, po rozstaniu z moim ex-facetem pokazala mi sie luszczyca na skorze glowy, potem za uszami, staram sie walczyc z nia - nie poddaje sie. Mam swoja strone na Sympatii jak chcesz zajrzyj - www.imbirowa1.sympatia.onet.pl. Moze sie tam zapiszesz jest wiele fajnych ludzi, ktorych warto poznac.
Trzymaj sie
Imbirowa smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: kika (---.76.rev.vline.pl)
Data: 24 cze 2007 - 11:18:55

Ja z kolei raczej stawiam na mówienie o Pannie Ł. ludziom. I wiecie jaka jest reakcja? 99% ludzi wie coś o tej chorobie, zna ją i dodaje że ktoś tam w rodzinie, moja była/były to miał. Nie jest źle winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: Bogus (---.trimtab.pl)
Data: 25 cze 2007 - 13:08:46

a fajnego chlopaka nie szukasz ;DDDDDDDDDD

gotuje sprzatam dobrze trzaskam lody raz bede zona raz mezem ;D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2007 - 13:23:53

Próbowałes leczyć sie przy pomocy BSM?
Nie chce sie narzucać, ale to moze rozwiąże Twoje sprawy.
Ja wyleczyłam sie w niecałe 3 miesiace z łuszczycy.
Wiele osób sie z tego smieje, ale czy warto?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: TS (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 02 lip 2007 - 14:12:15

Witajcie

Wlasnie zaczyam leczenie w szpitalu , dziś pierwszy dzień , niestety smarowanko i ogólna polska szpitalna rzeczywistość. Moze ktoś chciałby ze mną popisać i wymienić sie wrazeniami z polskich szpitali , miło by poznać Wasze opinie.
No i oczywiscie miło było by poznać fajych ludzi.
Pzd
TS
A a propos BSM nigdy nie próbowałem i mam dość duze opory, moze pomozecie mi je przełamać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2007 - 15:21:13

Ciekawa jestem w którym szpitalu lezysz. Jakie masz zabiegi ... tzn czy tylko smaruja Cie czy np masz tez naswietlania ?
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: TS (212.2.101.---)
Data: 02 lip 2007 - 18:22:08

Witajcie

Niestety ze wzgledu na strajk lekarzy nie przyjeli mnie do W-wy , wiec udałem sie do moje rodzinnej miejscowosci -> Poznan. Leze w szpitalu im Strusia na ul Szkolnej. Poki co mija pierwszy dzień i co ....maść salicolowa na złuszczenie, a potem pewnie cygnolina (a moze znacie coś lepszego co mogłbym zaproponowac szpitalowi - inną maść ) + re PUV'a .
Poki co był obiad ( o godz 12) porazka i była juz kolacja (godz 17) tez mistake. Ale coz mała dita nie zaszkodzi smiling smiley
Pzd i dam Wam update jutro ( a jutro mam badania krwi i etc )
TS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2007 - 12:09:38

Ja nigdy nie leczyłam sie leżac w szpitalu na oddziale choć kiedys był taki okres kiedy lekarz sugerował mi pobyt w szpitalu ja jednak nie zdecydowałam sie. Teraz obecnie też chodze na naświetlania obok tego sie smaruje i widac poprawę co mnie bardzo cieszy.
Pisz jak mija Ci pobyt w szpitalu.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: Anka (---.eranet.pl)
Data: 03 lip 2007 - 12:20:53

do TS
tez bylam w tym szpitalusmiling smiley tylko juz pare lat temu i niestety zima. codow nie bylo, ale fajnych ludzi tam poznalamsmiling smiley
bylam tam 3 tyg. smarowanie jakimis smierdzacymi masciami i specyfikami, ktore bylo czyc na polowie oddzialu smiling smiley, wazelina, kremy nawilzajace i na glowe oliwa salicylowa ktorej przez te 3 tyg nie moglam zmyc calkowicie, i naswietlania, no i jedzenie pozostawiajace wiele do zyczenia. ale jakos to przezylam. do domu wrocilam podleczona (niestety calkowiecie sie nie wyleczylam w szpitalu), i z nadzieja ze jestem na dobrej drodze do wyleczenia. niestety. byla zima, wiec szybko wszystko zaczelo wychodzic znowu. moze juz nie tak bardzo jak przed szpitalem, ale do tej pory walczesmiling smiley
3mam kciuki zeby tobie sie udalo. jest lato, wiec pewnie wieksze szanse na calkowite wyleczenie. odezwij sie czasem i napisz jak przebiega leczenie!! pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: TS (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 03 lip 2007 - 19:12:32

Witajcie

Tak wiec mija drugi dzień pobytu. Jest "mrocznie" w tym szpitalu, smarują mnie mascią salicylową na złuszczenie, byłem juz na lampach re-PUVA 0.5J jak na pierwszy raz. Zrobili badania krwi i oczu , ale nie było RTG, laryngologa, stomatologa - raczej słabiutko. Miałem dziś rozmowe z lekarzem prowadzącym i ustalono ze leze do piątku, póki nie zrzuce skóry smiling smiley , a potem ambulatoryjnie na lampy , a do smarowania Divonex . Co wy na to ?
Porównując do ubiegłego roku, a lezałem na Koszykowej , to poznański szpital raczej wypada słabo, łazienki takie sobie - raczej brudno, wyzywienie tez tak sobie - ale to chyba norma, a najlepsze ze cały czas mam 37,5 temp i lekarze nic na to , bardzo ciekawe.
Poki co na głowie mam worek - bo włosy smarowane olejem ze salicylem, pizama cała oklejona i ogólnie nie fajnie . Ale sie trzymam smiling smiley

Pzd Wszystkich i odzywajcie sie
TS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: bogus (---.chello.pl)
Data: 03 lip 2007 - 20:21:22

doceniam ze stukasz z komory ;D

polez nic ci nie zaszkodzi .. zaczep jakies dziewuchy ,,tez nie zaszkodzi .,.
a lekarzami smierdzielami sie nie przejmuj ,,,7 tys kurwa mac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: zadowolona_z_zycia (---.nott.cable.ntl.com)
Data: 04 lip 2007 - 01:15:53

witaj!

Ja bezposrednio zetknelam sie z ta choroba jakis rok temu, przez przypadek,Poprostu zamieszkalam z dziewczyna chora na luszczyce.I od samego poczatku nie mialam z tym zadnego problemu.Ludzie sa poprostu ciekawi i zadaja pytania bo chca sie cos o tej chorobie dowiedziec jesi nie maja z nia stycznosci.Moja wspollokatorka ma luszczyce na calym ciele a mimo to nie znam kobiety ktora mialaby wieksze powodzenie!Ale ona nie przejmuje sie nia zupelnie, mowi ze poczatki byly trudne ale ja polubila bo jest czescia jej samej.Chodzi w miniowkach i w bluzkach bez rekawow i nie stresuje sie pytaniami.Mysle ze warto sie nauczyc tego podejscia.Zacznij myslec o tym jakim wartosciowym czlowiekiem jestes a nie co masz na rekach czy nogach.Powodzenia i trzymaj sie cieplo!!!!
I wiesz co?: ja nie mam luszczycy i od roku nie moge trafic na sensownego faceta!A wiec jak widzisz to nie tylko luszczyca jest problemem!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam fajnej wolnej dziewczyny W-wa
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lip 2007 - 08:35:22

No i jak mija pobyt w szpitalu? Widzisz juz efekty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.