Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Dieta na Luszczyce
Wysłane przez: GRZESIEK (---.range86-182.btcentralplus.com)
Data: 15 wrz 2010 - 18:30:09

Witam.Mam dosc ciezki przypadek luszczycy,jedyne co mi ostatnio pomagalo to sandimmum neoral.Chce sprobowac diety.Czy jest ktos kto moglby mi doradzic cos a propo diety.Z tego co wiem to mies najlepiej rzadnych nie ruszac,ryby jedynie.A co z ziemniakami,jajkami?Z warzyw np czy malosolne ogorki szkodza?Wiadomo alkoholu zero.Dzieki jesli ktos sie odezwie z czyms co wam pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dieta na Luszczyce
Wysłane przez: sikoreczka (---.dsl.teksavvy.com)
Data: 21 wrz 2010 - 01:34:45

Witarianizm!!!Eliminacja wszystkich produktów odzwierzęcych! Zajadanie się warzywkami i owockami SUROWYMI,które mają największą ilość minerałów i witamin w odróżnieniu do termicznie potraktowanej żywności,z niewielką ilością orzechów i pestek. Jeśli znasz angielski,to są świetne strony : www.foodnsport.com www.30banasaday.com -proszę wpisz psoriasis w wyszukiwarce forum -setki świadectw ludzi,którzy raz na zawsze rozprawili się z łuszczycą. Pamiętaj,do pełnego sukcesu potrzebujesz również dużo ruchu i zbawiennego słoneczka (między 10-11 oraz po 17)

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia,
sikoreczka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.