Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Melkofett
Wysłane przez: foczka (---.abcdata.pl)
Data: 21 wrz 2010 - 13:14:51

witam,

Wyczytałam w internecie o maści/kremie o nazwie Melkofett, bez recepty, który mozna kupic w Niemczech albo w Polsce na allegro(chwilowo chyba nie ma, bo szukałam). Czy ktos stosował,jak działa?prosze o uwagi

dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkofett
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 21 wrz 2010 - 18:08:14

żadnych uwagtongue sticking out smiley jeśli codziennie smarujesz to łuska bardzo ładnie się spłaszcza, ale samych plam nie likwiduje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkofett
Wysłane przez: foczka (---.abcdata.pl)
Data: 22 wrz 2010 - 10:34:23

dzieki za info smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkofett
Wysłane przez: xBx (---.chello.pl)
Data: 22 wrz 2010 - 17:18:08

Ten krem nazywa się Melkfett (a nie Melkofett). Takie są na allegrowinking smiley Wpisz tu na forum w szukajce hasło to tez sporo wątków znajdziesz na jego temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett
Wysłane przez: Daniela (---.dip.t-dialin.net)
Data: 22 wrz 2010 - 17:31:04

Jeśli o to chodzi to przynajmniej od od 4-5 lat nie byłam u dermatologa. Kiedyś często się wpisywałam. Ale zniechęciły mnie wpisy np. Teresy że jestem głupia i sobie przywłaszczam tematy. Albo po co cokolwiek wpisuję jeśli to pomaga jednej osobie. Dlatego z mojej strony jest cisza już od tylu miesięcy.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.