Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
JAK TO JEST Z TYM LECZENIEM SZPITALNYM ????
Wysłane przez: Maciek1111110 (12.183.46.---)
Data: 16 lis 2010 - 04:02:26

Spotkalem juz kilka osob, ktore jak my testuja wszystko a kiedy jest juz b.zle ida do szpitala i wychodza zupelnie czysci. Wszyscy zgodnie twierdza, ze taki jeden pobyt w szpitalu (od 2 do 4 tygodnie) wystarcza im na conajmniej rok a czasem maja spokuj na wiele lat. We wszystkich przypadkach leczenie szpitalne polega na nakladaniu masci oraz naswietlaniu. Zadna z tych osob nie umie nazwac ani tych masci (choc wiedza na 100% ze nie sa to sterydy) ani tez lamp (moze UV a moze PUVA lub jakies inne ) Moje pytanie jest czy ktos wie jakie to masci i lampy ? Przeciez lampy UV czy PUVA mozna kupic teraz za grosze i to pewnie o wiele nowsze i lepsze niz te ktore maja do dyspozycji nasze szpitale a mascia chyba rowniez mozna posmarowac sie w domu. Tylko prosze nie mowcie mi ,ze to niebezpieczne i trzeba ukonczyc studia medyczne w celu stosowania tej metody, wiem ze wszystkie te lampy sa stokroc bezpieczniejsze od zwyklego solarium

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: JAK TO JEST Z TYM LECZENIEM SZPITALNYM ????
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lis 2010 - 10:59:54

hej Macieksmiling smiley to prawda co piszesz...w szpitalu naogol smaruja mascia salicylowa, oliwa salicylowa, cygnolina o roznych stezeniach, do tego dochodza lorindeny A C flucinar. Tym najczesciej smaruja, rzadkoscia jest cloboderm (silny steryd).te masci i naswietlana to super powiazanie dla leczenia..rok spokoju to troche przesada ja max 2-3 miesiecy mialamsmiling smileylampy wiem ze sa tez ale nie okresle doklanie jakie ja mialam napewno nie PUVA.sa obie tak samo szkodliwe jak te na solarium.pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: JAK TO JEST Z TYM LECZENIEM SZPITALNYM ????
Wysłane przez: xBx (---.chello.pl)
Data: 16 lis 2010 - 19:14:58

Zaliczyłam kilka szpitali i klinik dermatologicznych. Podstawą leczenia jest Cygnolina i lampy PUVA. Nigdzie nie stosują jakiś drogich mazideł, raczej tanie. Kiedyś w klinikach był większy wybór maści, teraz oszczedzają jak wszędzie. Tajemnicą podleczenia jest chyba dyscyplina w smarowaniu. Boli, nie boli smarować się trzeba dwa razy dziennie. W domu mimo szczerych chęci zawsze znajdzie się jakieś wymówki, tak to już jestwinking smiley A co do długości remisji to myślę, że to sprawa bardzo indywidualna. Twoi znajomi to szczęściarze, którzy mają spokój rok i dłużej. Niektórym zaczyna wyłazić kilka dni po opuszczeniu oddziału. Takie chorubsko, cholerne i nieprzewidywalne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: JAK TO JEST Z TYM LECZENIEM SZPITALNYM ????
Wysłane przez: ppaja (---.aster.pl)
Data: 17 lis 2010 - 12:16:49

Ja leżałam dwa razy w szpitalu i owszem pomogło. Mam łuszczycę z tyłu głowy i przed pójsciem do szpitala wglądało to tak, że zaczęła ł wchodzić mi ma uszy i praktycznie cały kark. Obecnie jest tego mniej. Po pobycie w szpitalu owszem zmieniła się ta plama łuszczycowa, ale po trzech miesiącach zaczęła się znowu powiększać.
Miesiąc temu zrobiłam sobie sama taką kurację w domu i ponownie pomogło. Polega to na smarowaniu głowy przez 4 dni maściami dwa razy dziennie i naświetlaniu raz dziemni. (w szpitalu były jeszcze kompiele)Potem smarowaniu preparatami w płynie przez 10 dni.
Mi to pomogło.

Stosowałam leki robione na receptę. Maść salicynową, spirytus oraz larnden A, kupiłam sobie lampę taką samą jak w szpitalu z promieniami UVB-311 I codziennie naświetlałam ( nie można tego robić zbyt długo ponieważ można się poparzyć). Mi lekarz zalecił w szpitalu od 7 do 10 min.

Potem przez 10 dni Dermowate i pomogło Wcześniej nic nie chciało pomóc.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.