Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
plyn z chin
Wysłane przez: seba (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 16 lis 2010 - 21:23:44

WITAM DOSTALEM DZIS LEK Z CHIN W BUTELECZCE Z PENDZELKIEM ALE NIE WIEM CO TO JEST DO SMAROWANIA NIE WIEM DOKLADNIE JAK SIE NAZYWA ALE JEDNA CECHE KTORA MA 3 KOLECZKA MALE BUTELKA JEST BIALA NAPISY ZIELONE CZY KTOS ZWAS MIAL MOZE STYCZNOSC Z TYM PLYNEM POZDRO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: plyn z chin
Wysłane przez: Sev (---.icpnet.pl)
Data: 16 lis 2010 - 23:41:18

jest to tzw. DCT czyli Dermatis Cleartincture, część ludzi uważa, że w tym leku znajduje się Fluocinonide czyli steryd, lecz producent w ulotce tego nie uwzględnia, aktualnie stosuję.. od tygodnia i wszystko z głowy ładnie zeszło.. ale chcę jak najszybciej odstawić gdyż czytałem, że wielu ludzi miało koszmarne nawroty.. wszystko zależy od Ciebie smiling smiley dużo jest wątków o DCT poczytaj sobie smiling smiley

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: plyn z chin
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 lis 2010 - 12:40:48

Tez to stosowałem i na początku rewelacja,potem przestało działać ale żadnych zmasowanych nawrotów po tym nie miałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.