Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: MASC CHINSKA 999 ... (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 28 lip 2010 - 15:06:17

WITAM STOSUJE MASC 999 CHINSKA I MALE KULECZKI LIANG BAIDU WAN JUZ 3 TYG I ZNIKLO MI JUZ PRAWIE 40% LUSZCZYCY KTORA MIALEM INTERESUJE MNIE JAK DLUGO UTRZYMUJE SIE POPRAWA JEDNI PISZA ZE NAWET 3-5 LAT DRUDZY ZE JAKIES 2 LATKA PROSZE O INFORMACJE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: damian (77.252.190.---)
Data: 28 lip 2010 - 18:02:26

no to nieźle bo u mnie nawet nie było poprawy po tym badziewiu..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: MASC CHINSKA 999 ... (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 29 lip 2010 - 00:19:08

zalerzy ile stosujesz na ulotce pisze 2-3 tyg i potem jeszcze 2 tyg po znikniecju jesli l......jest duzo nalerzy smarowac 5-8 razy dzienie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: Klawesyn (---.tychy.pl)
Data: 29 lip 2010 - 17:33:35

Smarowac 5 do 8 razy dziennie ? Mascia 99, przeciez to steryd. Dlatego wyniki sa takie dobre.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: F. (---.chello.pl)
Data: 29 lip 2010 - 21:01:13

To jest badziewie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: Ania (---.pl)
Data: 30 lip 2010 - 12:14:56

nie kupuj tego syfu , mnie na targach medycyny naturalnej sam sprzedajacy odradził jesli juz musisz to kup plyn dermatitis clear tincture , tez zawiera steryd ale podobno roslinny czasem go uzywam ale dziala krotko , jak tylko sie tym nie smarujesz natychmiast luszczyca wywala ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: MASC CHINSKA 999 ... (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 30 lip 2010 - 13:28:01

wiecej inf proszeeeeeeeeee..............

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: masc (---.pl)
Data: 30 lip 2010 - 13:50:31

nie ma wiecej info po prostu to jest szkodliwy silny steryd , chcesz sobie pogorszyc stan skory ???? podobno uzywanie tego prowadzi do zaniku skory wystarczy ???????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999 SPRZEDAM kom. 791 427 329.
Wysłane przez: pablo92306 (178.73.49.---)
Data: 21 pa� 2010 - 22:56:28

Kontakt kom. 791 427 329 lub na meila [email protected]



-Posiadam więcej sztuk maści - prosze o kontakt w tej sprawie.



Pełny opis Pi Yan Ping (Maść 999) - problemy skórne, egzema, łuszczyca, grzybica.

Maść PIYAN PING (999) - jest naukowym osiągnięciem Wojskowej Akademii Medycznej w Pekinie. Za swą skuteczność w leczeniu schorzeń skóry - maść ta została wyróżniona Złotym Pucharem Ministerstwa Zdrowia Chin. Charakteryzuje się wysoką skutecznością i szybkim działaniem. Posiada silne właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, regenerujące i odtruwające. Natychmiast przynosi ulgę, łagodzi swędzenie, pieczenie i ból. Zapobiega złuszczaniu naskórka.

WSKAZANIA: grzybica dłoni i stóp, grzybica strzygąca powierzchniowej skóry owłosionej i gładkiej, łuszczyca, opryszczka, egzema, zapalenie skóry, pokrzywka, hemoroidy, stany nadwrażliwości wywołane kosmetykami czy ukąszeniami owadów.

SPOSÓB UŻYCIA: Maść przeznaczona jest do użytku zewnętrznego. Początkowo smarować chore miejsca 5-8 razy dziennie. W trakcie stosowania maści - co wieczór należy brać ciepłą kąpiel i ponownie smarować chore miejsca. Po zniknięciu ognisk zapalnych smarować w dalszym ciągu miejsca wyleczone 3-5 razy dziennie przez okres 2 tygodni. Metoda ta gwarantuje całkowite wyleczenie bez nawrotu choroby. Maść jest bezpieczna w użyciu i nie powoduje skutków o działaniu ubocznym. Może być stosowana również do łagodzenia skutków łuszczycy oraz objawów wietrznej ospy.

PRODUCENT: Zakłady Farmaceutyczne w Pekinie.
Opakowanie jednostkowe: 20 gram maści w tubce.

Data ważności maści to 2013 rok.

PRODUKT ORYGINALNY WYPRODUKOWANY NA CHIŃSKI RYNEK.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: anna (---.pl)
Data: 22 pa� 2010 - 08:55:43

nie kupujcie tej masci i niestosujcie to jest bardzo silny steryd jak bylam kiedys na targach medycyny naturalnej gosciu sprzedajacy mi odradzil i powiedzial ze na luszczyce nie wolno tego stosowac , widocznie jakis uczciwy sprzedawca ktory dobrze wie co ma ;-)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999
Wysłane przez: a.. (---.tktelekom.pl)
Data: 22 pa� 2010 - 10:48:16

ma skład flucinaru, który kosztuje 5 złotych. Odradzam. 999 to żadna rewelacja ani nowość. Uwaga na rynku masa jest tych podrób, tak, że nie ma w nim sterydu, lecz tylko wypełniacz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MASC CHINSKA 999 SPRZEDAM kom. 791 427 329.
Wysłane przez: patka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2010 - 13:22:24

czy ma ktos moze namiar jak dostac plyn dtc ??tylko on mi pomogl,mam go ale juz sie przeterminowal boje sie go stosowac wiec szukam nowego.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.