Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: Tomas (---.idc.net.pl)
Data: 27 gru 2010 - 22:42:45

Po ostatniej wizyty u dermatologa oprócz ukochanej cygnoliny dostałem maść.. nie wiem co to za maść i wtedy mnie to zbytnio nie obchodziło, ale podobno powodowała że skóra nie robiła się czarna. Zastanawiam się czy to nie steryd jakiś, gdyż iż zapomniałem zapytać a kartkę odruchowo spaliłem (ochrona danych wrażliwych tongue sticking out smiley )

Moje pytanie brzmi:

Czy ktoś coś takiego stosował ? Czy jest to steryd ? Kolor tego w moim przypadku jest białawy.

Pozdrawiam, Tomas

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 gru 2010 - 10:25:16

No to dałeś zagadkę roku !!! Zgaduj-zgadula co to za biaława maść winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: Tomas (---.in.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 10:42:52

myślę że dużą wskazówką może być to że jest to maść robiona i że usuwa przebarwienia po cygnolinie, smaruje się ją na czerwoną skóre i podobno nie ma czarnych plam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 gru 2010 - 11:11:05

Może to być maść robiona z witA ja nie moge ani mocznika ani salicyli i lekarka dawała mi taką jest tam chyba trochę hydrokortizonu a tak składniki obojętne ja ją stosowałam bez cygnoliny bo nawet najmniejsze stężenia mnie poparzy mam bardzo wrażliwą skórę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 15:56:19

jak dla mnie najbardziej prawdopodobna to hydrokorizon, bo właśnie po poparzeniu cygnoliną dają to w szpitalu, ew. parafinowa lub tak jak ktoś wspomniał witaminówka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 15:57:56

a i sterydy są tylko w tubkach, a nie robione, więc na pewno to nie sterydsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: Tomas (---.in.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 17:19:16

tak mi się właśnie zdawało tongue sticking out smiley hmm, stosować to czy nie ? nie chce żeby mi się pogorszyło.. ;p wogóle to coś pomaga ? ;p jak to stosować ? ;>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: xx (87.204.185.---)
Data: 28 gru 2010 - 18:10:23

Tomas nie czaj się nic najprawdopodobniej jest to maść borna stosuje się ją od dawna na zaczerwienienia (poparzenia) po cygnolinie ogólnie pomaga, jak posmarujesz cygnolina skórę dotkniętą ł smaruj zdrową skórę dookoła zmiany łuszczycowej tą właśnie białą maścią.powinno o wiele zmniejszyć zaczerwienienia a jeżeli cygnolina "wyparzy" Ci juz zmiane że bedziesz mial gładką skóre to możesz smarować juz w całości i zaprzestać urzywania cygnolinysmiling smiley zdrówkasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zanim użyję, zapytam
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 19:11:24

więc typów bylo już dużo, dokładnie nikt z nas nie wie co to moze byc, ale wszystkie odpowiedzi wskazuja na to, że bez stresu możesz jej użyć, także do dziełasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.