Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
HISTORIA CHOROBY
Wysłane przez: SEBBBB (91.84.214.---)
Data: 04 sty 2011 - 18:12:24

WITAM WAS SEBA TAK JAK W POSCIE MAM 28 LAT MOJA CHOROBA Z LUSZ.....ZACZELA SIE JAKIES 11 LAT TEMU POJAWIENIEM SIE MALEJ PLAMKI NA LEWYM LOKCIU KIEDY LEKAZ USWIADOMIL MNIE ZE TO L....BYLEM ZALAMANY NIE ULECZALNA CHOROBA JA TAKI MLODY DOSTALEM MASCI BYLY ROBIONE W APTECE NA NA ZAMUWIENIE PO SMAROWANIU SNIKLO MI MIALEM SPOKUJ JAKIES 8 LAT NIC NIE BYLO AZ DO MOMENTU KIEDY ZACZELA SIE CHOROBA JEDNEGO Z RODZICOW DOSTALEM JAKIEJS WYSYPKI SKORY OKAZALO SIE ZE LEK KTORY POMAGA LUDZIOM JEST TYLKO WE WLOSZECH POJECHALEM PO NIEGO ZNIKLO PO ZASTOSOWANIU LEKU KIEDY STRACILEM JEDNEGO Z RODZICOW ZACZELO SIE. MAM WRAZENIE ZE TO BYLO SPOWODOWANE UTRATA EMOCJE SILNY STRES WYJECHALEM WIEC Z KRAJU ABY ZAPOMNIEC TROSZKE BEDAC WE WLOSZECH ZNIKALO POJAWIALO SIE TAK SAMO W HISZPANI KIEDY PRZYJECHALEM DO ANGLI ZACZOL SIE KOSZMAR Z DNIA NA DZIEJ POJAWIALA SIE NOWA PLAMKA STARE WRACALY ZACZELO SIE OD NOGI LEWEJ 1,5,15.20.MALYCH CZERWONYCH POTEM DRUGA NOGA PLECY MALE CZERWONE KROPKI A TERAZ OD JAKIEGOS MIESIACA RECEE OD GORY ZACZYNA ISC W DUL NIE WIEM CO MAM ROBIC BOJE SIE ZE KTOS W PRACY DOWIE SIE O TYM I MOGE MIEC JAKIES NIE PRZYJEMNOSCI Z TYM ZWIAZANE A PRACUJE JAKO KUCHARZ WIEC WIDAC BIALY FARTUSZEK NAWET ZAKUPILEM KILKA ZEBY BYLY Z DLUGIM REKAWEM POSIADAM CALY ZESTAW LEKOW NA LUSZCZYCE MIEDZY INYMI VITA-MIN OLIMP---OMEGA SALMON OIL3-----CYNK----SALEM----MASC CHINSKA999----LIANGIAO BAIDU WAN-----CREM PSEURIASIS----FOREVER-BEE-PROPOLIS ALOE VERA----NATUTE-MIN-ALOE VERA----DAIVOBET----HASCERAL----DAIVONEX----NOVATE----ECOVAL0.1%CREM----EXOREX SZAMPON----EXOREX LOTION----EXOREX CREM-----DENOXINAL----ALOE LOTION ALOE VERA ZASTANAWIAM SIE CO TERAZ MAM WZIASC PISALEM NA FORUM Z NOVA STOSUJE PLYN Z KASZTANOWCA BEDE GO PRUBOWAL MOZE UDA SIE A JAK NIE TO JESZCZE PAN JANICKI Z NAKLA KOLO OPOLA ALBO GARA RUFFA RYBKI LAMPY BO JUZ NIE MAM POMYSLOW POMOCYYYY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HISTORIA CHOROBY
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 sty 2011 - 19:39:40

Aleś ty niecierpliwy po przeczytaniu jak to sie u ciebie zaczeło myśle że wyciąg ci pomoże ale odstaw ten zapas specyfików żeby sobie nie zaszkodzić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HISTORIA CHOROBY
Wysłane przez: SEBBBB (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 05 sty 2011 - 00:23:06

nie biore na razie nic poza cynkiem i jem same owoce i warzywa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HISTORIA CHOROBY
Wysłane przez: n (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 sty 2011 - 07:10:08

Jak zaczniesz testować wyciąg staraj się tylko natłuszczać skórę czymś obojętnym bo później nie będziesz wiedział co ci pomaga a przy wyciągu nie wolno brać ketonalu to jedyne przeciwwskazanie na jakie natrafiłam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: HISTORIA CHOROBY
Wysłane przez: SEBBB (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 05 sty 2011 - 22:17:53

DZIEKUWECZKA

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.