Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
demotywator
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 18:17:52

Nie wiem czy znacie taka stronę demotywatory.pl. Ja zrobiłam demota odnośnie łuszczycy- petycji ale admin albo jego nie zauważył albo nie ma serca bo od razu dał go do archiwum zamiast do poczekalni z której to mógłby trafic na główną. Było to o tyle ważne że codziennie przegląda tą stronę ok. 70.000 osób albo i więcej więc możliwośc załapania wpisów byłaby ogromna. Jeśli ktoś zna temat niech też spróbuje zrobic takiego demota. może komuś się uda.byłoby super

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: demotywator
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 18:25:28

druga sprawa. wrzuciłam tego samego demota na inna stronę demoty.pl. ta stronę ogląda mniej osób ale zawsze ktoś. prośba do wszystkich. mój demot jest jak na razie w poczekalni po tytułem "twój głos". jak będziecie dawali mu + to znajdzie się na stronie głównej i zobaczy go dużo osób a co za tym idzie może ludzie się wpiszą. tak wogóle to nie gancie mnie tylko za jego treśc. wiem, że mógł byc lepszy ale pisałam go baaaardzo późno i zmęczenie dawało sie we znaki. proszę pomóżcie.
do dzieła

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: demotywator
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 26 lut 2011 - 18:59:01

+ -))))))))))
j.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: demotywator
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 27 lut 2011 - 11:10:25

http://www.demoty.pl/szukaj/tw%C3%B3j+g%C5%82os

proszę o pomoc w wykopaniu tego demota na główną. wystarczy jak klikniecie plus.
to w naszej wspólnej sprawie.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.