Re: szampony
Wysłane przez: kropeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 mar 2006 - 21:50:07

ja stosuje freederm polecamgrinning smiley

Re: szampony
Wysłane przez: piotrek (62.29.133.---)
Data: 15 mar 2006 - 21:59:20

fajnie na noc nawilża i zatrzymuje ł.... Cerkogel~15 zł! za 75 ml

Re: szampony
Wysłane przez: cez (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2006 - 12:18:01

polecam szampon polski ziołowy - brzozowo dziegciowy
/ firna pod nazwą eva/

Re: szampony
Wysłane przez: Jola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 mar 2006 - 19:33:06

czy ktos z Was uzywal szmponu firmy "MRS. POTTER'S" z dziegiec????

ja wczoraj wieczorem umylam wlosy, zostawilam na ok 5 min szampon na wlosach i splukalanm, dzis rano zauwazylam ze luska mi schodzi....

nie wiem czy to pochwalic, ale narazie mi sie to podoba....

Re: szampony
Wysłane przez: Marta.D (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2006 - 21:25:41

Cześć Jesli chodzi o szampony to polecam Freederm, Polytar i T-Gel neutrogeny...to sa szampony z dziegciem wiec troche smierdzasmiling smiley))
Rowniez dobrym srodkiem jest szampon Xerial P firmy SVR...zawiera mocznik, kwas salicylowy oraz ichtiol.
Jednak nalezy pamietac ze jeden srodek nigdy nie pomoze....wskazane jest stosowanie szeregu dzialan i zabiegow ktore łącznie dadzą efekt, czyli usuą łuskę i plamki a więc.....
1. Mniej stresu...heh ciężka sprawa
2. dieta- ograniczenie alkoholu, czerwonego mięsa, jaj
3.duzo warzyw owocow, tlustych ryb - kwasy Omega3
4 Polecam kapsulki z Omega3 lub wyciagiem z wiesiolka i ogorecznika
5 Nie zaszkodza kąpiele w wodzie z dodatkiem soli...najlepiej sol z morza martwego ale kosztuje ok 30zl za 1kg...wiec roztwor z soli kuchennej tez sie nadaje
6 Słoneczkosmiling smiley bardzo pomocne
7 No i oczywiscie masci, kremy, olejki do smarowania..Preparatow na rynku jest wiele. Ja na skore glowy stosuje emulsje Squamax a na ciało Daivonex
8 Systematyczność w stosowaniu! czasem cięzko z tym....no ale musimy nauczyc się z tym życ
Pozdrawiam

Re: szampony
Wysłane przez: ewa (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 17 mar 2006 - 22:15:10

tak na prawde to nic poza polytarem nie dziala, wszystkie oprocz niedzialania na luszczyce dodatkowo powoduja lupiez

Re: szampony
Wysłane przez: Aleksandra (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2006 - 13:01:22

To zły wybór!

Re: szampony
Wysłane przez: ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 09:38:52

nie stresuj sie wybierz się do lekarza i poproś o oliwę salicylową, szmpon Politar A+F którego używaj tylko raz na 2 tyg możesz też na tłuszczać głowę oliwką dla dzieci, to tez pomaga, a na umytą głowę wetrzyj Lorinden lotio lub Elocom w płynie, a maść Elcom stosuj na łuski w uszach i na ciele, pozdrawiam też cierpiąca Ula

Re: szampony
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 12:53:36

Witam interesują mnie informacje o szamponie NODE D.S nowy- może ktoś już może wyraźić opinię - z góry dzięki

Re: szampony
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 12:54:14

Witam interesują mnie informacje o szamponie NODE D.S nowy- może ktoś już może wyraźić opinię - z góry dzięki


Re: szampony
Wysłane przez: dr kwiatek (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 14:57:21

Polytar AF jedyny jaki pomaga!Nizoral zwalcza grzyby,czyli poprostu drobnoustroje-łuszczyca nie jest chorobą bakteryjną!!!


Re: szampony
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 20:25:41

do mycia głowy owłosionej stosuje to co kamil

cytat kamila :
Neutrogena T-Gel Extra Strenght 1% Coal Tar .

jest to flaszka 473 ml

dostaje ten szampon z USA jest to prezent . jest dosc wydajny i jest świetny
ile kosztuje postaram sie dowiedzieć ale z tego co pamietam nizoral jest o wiele droższy cześc

i jeszcze jedno na flaszce jest www.neutrogena.com

Re: szampony
Wysłane przez: Alina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 21:16:33

Elocom...elocom faktycznie fajna rzecz, po intensywnej kuracji miałam rok WOLNOŚCI od tej sk...łuski na głowie....ale rok minął i wróciła suka jedna....boli mnie skóra głowy przy każdym ruchu mam wrażenie że zaraz mi pęknie i odpadnie a ja zostanę z łysą głową bez skóry...ale w końcu trzeba walczyć! mam jakąś maść cholernie tłustą do tego diprosalic w płynie, resztki dylataru (podobno przestali go produkować:-(...) a włosy myję po tłustych maściach najpierw szarym mydłem a potem polecam sunsilk łagodzący do wrażliwej i swędzącej skóry głowy z tendencją do łupieżu..rewelka jeśli chodzi i swędzenie:-) acha ostatnio zaczęłam stosować dermaglin to maseczka do skóry głowy z zieloną gliną kambryjską co prawda trochę wysusza ale włosy mi tak nie wypadają po tych wszystkich eksperymentach raz w tygodniu to stosuję (do kupienia w rossmanie w saszetkach ok 1,25zeta za sztuke) Acha....ale uprzedzam że to mój autorski pomysł nie konsultowany z lekarzem...to znaczy powiedziałam pani dermatolog i tylko się zdziwiła że to pomaga....nie zakazała mi w każdym raznie tej praktyki...do szybkiego usunięcia łuski z głowy(!) w awaryjnych sytuacjach: na noc posmarować skórę cienką warstwą kremu Cutibaza..w aptekach bez recepty tubka za ok 5 zeta...tłustość z głowy schodzi po 1 umyciu szarym mydłem:-) efekt utrzymuje się na głowie ok 2 - 3 dni (ten krem to nie jest lek) a w połączeniu z sunsilkiem jest super:-) ja stosuję jak już mam dosyć czasania się w kucyk i chcę iść w świat z rozpuszczonymi włosami tak żeby nie sypać "Sniegiem"

No dosyć tego pisania papa i pozdrowionka dla wszystkich:-)

Re: szampony
Wysłane przez: agnieszka (---.eranet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 21:48:31

polecam polytar AF, dawniej stosowałam denorex, ale ostatnio zmienili recepture i jest do d...

Re: szampony
Wysłane przez: Pelka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 15:23:34

Dwa dni temu dostalam z Irlandii szampon Neutrogena T/Gel Cool Tar 2%
Jak narazie umylam glowe dwa razy i nie widze zadnej roznicy poza tym ze skora nie jest tak napieta.
Jak dlugo go uzywaliscie zanim poprawa byla widoczna?

Re: szampony
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 19:28:21

caly czs myje owłosina tym szamponem ale uwaga
ja stosuje 0.5% coal tar
sądze iż powinnaś jednak sie skonsultować z dermatologiem
albo dokładnie przeczytać to co jest zawarte na opakowaniu

Re: szampony
Wysłane przez: Niuniuś (---.opera-mini.net)
Data: 22 wrz 2010 - 09:25:14

Ją się mecze z łuszczyca już 6 latsad smiley uzywalam maści elocom i innych preparatów ale zwalczały chorobę tylko na jakiś czassad smiley w lato jest dobrze bo choroba sama ustępuje ale teraz jest tragediasad smiley pomocy!!!