Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: graska (---.toya.net.pl)
Data: 01 sty 2011 - 16:54:17

witam na łuszczyce choruje od 9 roku życia,mam 28 lat i nigdy nie byłam u fryzjera,zawsze ścinała mnie mama,ostatnio bratowa,ale chciałabym się wybrać do fryzjera,mam obawy,że mnie nie przyjmnie bo sporo zmian mam na głowie może ktoś zna w Łodzi fryzjera który zna tę chorobę i strzyże kokoś z tym problemem i nie robi z tego problemu...pozdrawiam wszystkich łuszczyków!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 00:25:09

Niby czemu ma Cię nie przyjąć? Taki ma zawód i to za przeproszeniem jego zasrany obowiązek. To nie koncert życzeń, że fryzjer mówi kogo chce obsłużyć a kogo nie.
A my (chorzy na łuszczycę) jeśli nadal będziemy mówić o tej chorobie jakby była zaraźliwa i nie wiadomo jak straszna, to niech nie dziwi nas to, że ludzie w naszym otoczeniu tak właśnie będą ją postrzegać?
Kurde, nie jesteśmy trędowaci!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 sty 2011 - 07:25:37

Nie jesteśmy trędowaci ale też nie możemy nikogo zmusić żeby się nas nie brzydził osobiście nie chciała bym wyjść od fryzjera z fryzurą nie taką jak bym chciała dlatego wolę wcześniej zapytać czy moja choroba jest problemem czy nie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: kazia p. (---.tktelekom.pl)
Data: 02 sty 2011 - 09:58:07

Fryzjerki przechodzą szkolenia chorób skór głowy. Doskonale wiedzą, że ł. nie jest chorobą zakażną. Musi wykonać wszystkie czynności związane z włosami. Jeśli nie chce znaczy jedno nie powinna być fryzjerką. Nie zdarzyło mi się by, któraś odmówiła.
kazia p.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 sty 2011 - 10:51:52

no mnie na razie odmówiła jedna i ją rozumie nie musi rezygnować od razu z zawodu bo się brzydzi łuszczycy ja te się czasem siebie brzydzę jak mam duży wysyp wiec nie dziwi mnie reakcja innych,nasza przypadłość nie należy do przyjemnych i trzeba umieć zrozumieć też innych ludzi,a co do przeszkolenia miała bym wiele zastrzeżeń ale wolę się nie wypowiadać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: martyna.p (---.toya.net.pl)
Data: 29 sty 2011 - 11:13:55

graska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witam na łuszczyce choruje od 9 roku życia,mam
> 28 lat i nigdy nie byłam u fryzjera,zawsze
> ścinała mnie mama,ostatnio bratowa,ale
> chciałabym się wybrać do fryzjera,mam obawy,że
> mnie nie przyjmnie bo sporo zmian mam na głowie
> może ktoś zna w Łodzi fryzjera który zna tę
> chorobę i strzyże kokoś z tym problemem i nie
> robi z tego problemu...pozdrawiam wszystkich
> łuszczyków!!!!!!!!!!!
Witaj możesz się zgłosić do mojej Cioci nie zrobi z tego napewno problemu ponieważ ja też mam łuszczyce i moja siostra również jest fryzjerką ma salon na Małej 7....o to jej nr 508489865...Pozdrawiam serdecznie i nie przejmuj się:-) trzeba się zapisać bo ma na zapisy Cioci imie Magdalena salon M.STAR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: graska (---.toya.net.pl)
Data: 30 sty 2011 - 12:29:16

Dziękuje bardzo Martyno,na pewno skorzystam,pozdrawiam gorąco!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:36:43

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.