Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Cuda, cuda...
Wysłane przez: Offka (---.com)
Data: 25 lut 2011 - 16:46:56

Co rusz pojawiają się na przeróżnych forach osoby z pomysłem na wyleczenie łuszczycy. Przy okazji "spowiedzi" dotyczącej sposobu na wspomnianą chorobę, polecany jest jakiś niby cudowny specyfik. Linkowany artykuł, powinien co nieco otworzyć wam oczy na sprawy związane z tym tematem:
http://praca.wp.pl/title,Jak-zarobic-20-tys-zl,wid,12907280,wiadomosc.html?ticaid=1bd89

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cuda, cuda...
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 25 lut 2011 - 17:26:37

Z wielką uwagą przeczytałam,
http://praca.wp.pl/title,Jak-zarobic-20-tys-zl,wid,12907280,wiadomosc.html?ticaid=1bd89
To mnie jeszcze bardziej utwierdziło w przekonaniu, że smrodzik przedstawiciela tejże firmy kosmetycznej, która jako jedyna na Polskę oferuje te bzdety jest tu wszechobecny.

Dostało się Danie, bo negatywnie oceniła >cudowne< działanie tegoż kosmetyku tak chwalonego przez niby dziesiątki ludzików, ale wychodzących z jednej domeny.
Pytam się, a kto ich(raczej typa) wcześniej tu znał, gdzie są posty,które pokazywałyby, że jest jednym z nas?!!Nagle wyrósł jak grzybek po deszczu. I z okrzykiem wiktoria oznajmia nam cudowną nowinę z mało dyskretnym linkiem do dystrybutora.

Moja ocena:
Tenże punaratur kosztuje krocie do mniemanej jego wartości leczniczej dla łuszczyka. Nie godnym jest swej ceny. Nigdy on nie wyleczy, ani zaleczy. To są mrzonki, typowy chwyt reklamowy. W kraju w którym powstał nie był badany pod względem walki z łuszczycą, lecz głównie pod kątem natłuszczenia suchej skóry. Dlatego ocena jego powinna być jednoznaczna. Do natłuszczenia zmian skórnych można za grosze kupić środki natłuszczające w kremach, olejkach, żelach, które również wspaniale ją natłuszczą. Punaratur dobrze natłuszcza, ale ze względu na cenę i sposób tu reklamowania nie polecam jego kupowania we wskazanym linku.
Pozdrawiam
kazka ponczoszanka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cuda, cuda...
Wysłane przez: chochlik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 lut 2011 - 09:27:43

słuchajcie, nie dajmy sie zwariować i nie wierzmy "w cudowne ozdrowienie"winking smiley
łuszczyca jest nieuleczalną chorobą, można jedynie ją zaleczać a nie całkowicie wyleczyć...sama choruję od 17roku życia (teraz mam 26 lat) używam płyn elocom ( mam zmiany na pośladkach, głowie i w brwiach), nie chcę nikomu odbierać nadziei,ale chcę zwrócić uwagę, że to co pomaga jednym- na drugich kompletnie nie działa...
mam nadzieję, ze kiedyś doczekamy leku na to gówno, a póki co- stosujmy się do zaleceń lekarzy, unikajmy stresu i myślmy pozytywniesmiling smiley
pozdrawiam wszystkich chorychsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cuda, cuda...
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 05 mar 2011 - 10:43:02

Zgadzam się z Chochlikiem. Choruję 30 lat i jakoś żadne cudeńka mi nie pomagają. Jak była, tak jest ta franca. teraz jest u mnie najgorszy okres. Wywala w nowych miejscach. A walą tu kaczany, że Purnatur postawił na przysłowiowe nogi, to mu odpisze, że pomógł mi również, ale na porost włosów, tak jak ktoś tu wcześniej fajnie zauważył, że i ma wpływ na długość i atrakcyjność życia seksualnego.
Byle do lata i upragnionego słoneczka
kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cuda, cuda...
Wysłane przez: SE (---.rev.netart.pl)
Data: 12 mar 2011 - 16:07:03

Wreszcie ktoś przejrzał na oczy i poruszył temat wszechobecnych naciągaczy, oferujących przysłowiowe cuda na kiju, mające wyleczyć łuszczycę. Też, choruję od wielu, wielu lat, niejedno "cudo" przerobiłem i obiecywanych cudów nie uświadczyłem. Powiem tak: czasami zdarza się fart i łuszczyca sama odpuści. Minie odpuszczała jak wpadałem w deprechę i nic nie jadłem. Mimo, że jestem szczupły, potrafiłem stracić 15kg w ciągu miesiąca. Niestety, długo tak się nie pociągnie, więc wracałem do normalnego odżywiania, a z czasem wracała łuszczyca. Od dość dawna olałem sprawę i nie smaruję się niczym, oprócz kilku kropel Diprosalicu(steryd) na głowę. Lekka dietka, czyli zero cukrów, kawy, mocnego alkoholu itp, tzn składników pobudzających organizm oraz obciążających trzustkę, wątrobę i nerki. Najlepiej, byłoby ograniczyć również stres, ale większość łyszczyków(w tym ja) ma zszargane nerwy przez to choróbsko, więc ciężko o bezstresowe życie. Na dzień dzisiejszy źle nie jest; 15 niewielkich strupków na ciele + trochę na głowie. Tak, jak wspomniałem wcześniej, ciała niczym nie smaruję, bo uznałem, że to walka z wiatrakami.

Pozdrawiam wszystkich i życzę jak najskuteczniejszej walki z tym świństwem, które, często bardziej niszczy psychikę niż skórę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cuda, cuda...
Wysłane przez: Evka (---.ukhosting4u-dns.com)
Data: 18 mar 2011 - 13:38:47

ZE WZGLĘDU NA BRAK MODERATORA, TO FORUM PRZYPOMINA JARMARK, CZYLI ISTNY RAJ DLA NACIĄGACZY! NAJLEPSZY I NAJŚWIEŻSZY PRZYKŁAD: NIEJAKI tomii1211 IP(31.60.169.---), KTÓRY SPAMUJE W PRAWIE KAŻDYM WĄTKU.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.