Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Skóra jak przed chorobą, jak utrzymać ten stan?
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2011 - 21:49:59

Mam zupełnie czystą skórę głowy, jak przed chorobą. Żadnej łuski ani czerwonych plam. Jest jakiś sposób, żeby tak pozostało? Żeby nie wróciło, a jeśli już to tylko w niewielkim stopniu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skóra jak przed chorobą, jak utrzymać ten stan?
Wysłane przez: Julia (89.238.39.---)
Data: 28 mar 2011 - 00:17:46

A jak doprowadziłaś do czystej głowygrinning smiley?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skóra jak przed chorobą, jak utrzymać ten stan?
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 mar 2011 - 02:22:45

Marta piszesz, że jesteś w stanie jak przed chorobą to tak jak byś pokazała głodnemu schabowego tongue sticking out smiley napisz proszę po czym tak pięknie Ci zeszłosmiling smiley
A co do Twojego pytania to nie wiem, bo nigdy tak nie miałam, ale wydaje mi się, że teraz powinnaś zadbać o tryb życia, mało stresów, mało przeziębień, mało alkoholu i zdrowe odżywianie, żeby yutrzymać efekty jak najdlużej. I jesli się coś pojawi to smarować ale delikatnie parafiną, witaminówka, a nie z grubej rury sterydami. Ja przynajmniej bym tak zrobiła. pozdrawiam i życzę Ci jak najdłuższej reemisjismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skóra jak przed chorobą, jak utrzymać ten stan?
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2011 - 08:02:02

Najpierw przez jakiś czas Salicylol i szampon Polytar, potem jak łuska zeszła Belosalic (tylko proszę, nie mówcie mi, że to steryd, bo nie wiem co zrobię..) i co 4 dni szampon Clobex.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skóra jak przed chorobą, jak utrzymać ten stan?
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 mar 2011 - 09:07:25

Belosalic to nie wiem, ale Clobex to niestety jeden z mocniejszych sterydów w szamponie :/
Ale wcale nie jest powiedziane, że zaraz Ci sie nawróci... głowa do góry winking smiley

A ja dzisiaj jadę na wakacje... do szpitala grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skóra jak przed chorobą, jak utrzymać ten stan?
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2011 - 17:39:25

DO SZPITALA TYLKO GDZIE BYLEM W LODZI W DWOCH JEDEN ZERO POPRAWY W NASTEPNYM PRAWIE CZYSTY Z GLOWY IDEALNIE ZESZLO I NARAZIE NIEWRACA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skóra jak przed chorobą, jak utrzymać ten stan?
Wysłane przez: Julia (89.238.39.---)
Data: 28 mar 2011 - 20:45:12

Ja muszę przyznać, że też mam czysta głowę od wczoraj wieczorem ale wiem że jutro już zacznie ''narastać'', mi udało się doprowadzić do czystej głowy zwykłą wazeliną.. zeszło wszystko pięknie... a dzięki szamponowi Selsun blue nie mam takiej suchej skóry... ale wiem że skorupka się zrobisad smiley
posmarowałam sobie dziś skórę linolantanem.. jest na podrażnienia i przeciw łuszczeniu się skóry.. zobaczymy co będzie jutrosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skóra jak przed chorobą, jak utrzymać ten stan?
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2011 - 21:08:05

PRZEZ KILKA MIESIECY WALCZYLEM Z STERYDAMI DROGIMI PLYNAMI SZAMPONAMI I NIC CHWILA PRZERWY I NAWROT DOPIERO W SZPITALU W LODZI SZPITAL BIEGANSKIEGO PROFESOR POLECIL MASC ROBIONA DO TEGO NAPRAWDE SPORADYCZNIE STERYD I NARAZIE SUPER.ZRESZTA TAM JEST OKEY TYLKO OSTATNIO NIETRZYMAJA DLUGO.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.